Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Efsane before/after için öneriler tavsiyeler /help

Lectre

Öne çıkan mesajlar

dana22 said:

abartmadan yedigin hersey yararlidir abi..kadin sifatini gereksiz suistimal etti..arti biraz politik takilip da yiyin yiyin dedikce halkim mutlu oldu..koseye sıksıtıgında da abartmadan yiyin dedim size ben dedi..tam evin huysuz ihtiyar kadini tipi az da sisman olsa tam..tutar agzindan iceri baklavayi boregi sokar sen 100 kilo olunca da ben sana zayifla demedim mi diye kafana oturur..

Kadın tereyağı faydalı demeye başladığında, tüm ülke tereyağından fellik fellik kaçıp üstüne bi de ona alternatif olarak margarin kullanıyordu yalnız.
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

cicibeybe said:

µh said:

sporla ilgili bir discord grubu veya whatsapp grubu falan mi kursak kendi aramizda ya. takip ederiz hem birbirimizi, tiliyi jaegeri falan da kandirip dahil ederiz, free ptlik yaparlar adjagf

+1

ayrica o kilodan asagi iniyorsan doktorlara danisarak yapman daha iyi bence de abi. Allah korusun kalbinde falan sikinti olmasin.

nostalji olsun, kilo verdirme konusunda denendi bu,
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1wcjePvyWU2EAdo9e6px-tJg_AEhnjW51n5x6NEg3E4E/edit?usp=sharing

https://forum.paticik.com/read.php?13,7998805,page=1

sonra bütün bu şişkolar kayboldu ortadan, bunlara güven olmuyor sfjkgb

hahahaha userlarin hepsiyle sagdan soldan sacma sapan bir bagimin bulunmasi isi daha eglenceli kilmis

Firstly, grego gercekten issiz gucsuz bir adamsin, eline spreadsheet gecmeyiversin kardes ya

Secondly, Ramses okuz gibi kilo verdi lan. Ise yaramis herhalde.

Finally, Mithata ne oldu lan?
Sosyal ağlarda paylaş

Boyle spreadsheet bazinda degilde whatsapp grubu fln olabilir aninda sormalik cevap almalik vs. Ben de dahil olurum seve seve. Sisko degilim henuz ama yine de kilomu eski seviyelerine dondurmeye calisiyorum bu ara. Cok da cahilim ustelik. Rewin verdigi linki okudum da az once, yardirdigim kosularimin anlamsiz oldugunu ogrendim :D

Son 5 ayda falan yavas yavas 10 kg fln verdim suan 95 kiloyum (boy 1.90). Arkadaslarin tavsiyesiyle zaten cardiodan agirlik kismina kaymaya baslamistim. Proteindir falan yok ama. Sonumuz hayrolsuin.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

Kolay gelsin oncelikle
Okurken beni rahatsiz eden sey spor salonundaki hoca oldu biraz. Sampiyonlugu falan olmasi ne kadar alakali senin durumunla? Daha profesyonel bir destek almayi dusunmen lazim degil mi, doktor+beslenme uzmani gibisinden. Karaciger kalp kontrolu onermis birisi de. Kesinlikle es gecme bunlari keza spor diyet yapayim derken bu onemli organlarini faha da yorma ihtimalin var gibi. Kas sampoyoni spor hocasi nedir abi obezite dedigin tibbi bir problem,yaniliyor muyum?kalp karacigeri gectim fazla kilo kas kemik sistemini de yoran bozan birsey. Spor hocan o kisimlarina vakiftir umarim isin.
Cok yuruyeyim kosayim zayiflayayim dersin 6 ay sonra diz kapaklarini eline alirsin mazallah. Hassas mesele

Konuya twkrar baktim bi acayip triggerladi doktor cocugu olarak beni

Doktora git pls

abi check-upa girdim ortalama 3 ay önce.

diyetisyenede gittim aynı zamanda, bir diyet verdi ama pek rahat uygulayamadım ona da dönebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...