Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sigortacı arabamı çarptı.

Oripxnot

Öne çıkan mesajlar

masa said:

baban söylenmesi gerekeni söylemiş.
seni adam yerine koymadıkları için ilk babanı aramışlar, hatırla alakalı olduğunu düşünmüyorum.
bekle işte tamir edecekler arabayı, başka işin mi var.

bu çocuğu kimse adam yerine koymamış galiba. bilip etmeden millete böyle laflar ettiğine göre bi derdi var sanırım :(
Sosyal ağlarda paylaş

küheylan said:

Oripxnot said:

Patlamis misirimi aldim izliyorum ben.

Bu merso bmw binenlerin hepsi oc zaten, hepsi asosyal cahil ayak takimi, hepsi arabalariyla toplumda yer edinmeye calisiyo ama paticik neferleri sayesinde nasip olursa kafasini ezecegiz hepsinin.

düzgün konuş lan biz sana oc diyor muyuz?

Abicim sen bi psikologa falan gorun
Sosyal ağlarda paylaş

@op geçmiş olsun ve çok iticisin. Bu tavırlarla kendini 2 sayfaya banlatmayi basarirsin.

Konuya dönersek; kendine dert etme. İyi hissettirecekse ara söyle yapacağınız işi sikeyim diye.

Hani olay senin dışında sigortacının yaklaşımına da bağli olduğundan ne desek boş.

Aynısı benim başıma gelse o kazayı yapan kişinin yeterince mahcup ve pişman olduğunu görmezsem tabi burnundan getiririm. Ya biz bunu vurduk ama sıkıntı etme hallederiz biz derse gevşek gevşek, ağzıma geleni söylerim, üstüne kavga çıkarıp dayak yiyebilirim.

Ama işte ya biz bi bok yedik, arabayı vurduk, çok pişmanım, telafi edicez, lütfen kusura bakmayın derse ya kardeşim tamam da az dikkat edin siz de yani cık cık diye az bi nazlınır geçerim herhalde.

Araba da vw bence. Utanıyor artık o kadar bmw mercedes muhabbetinden sonra söylemeye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...