Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sigortacı arabamı çarptı.

Oripxnot

Öne çıkan mesajlar

goldbären said:

adam olayı materyal boyuta dökmemek için özellikle marka model yazmamış, orta sınıf burjuva üyelerimizi hemen bir korku salmış "acaba benden zengin mi" diye. hepinizi toplasak bir adem etmezsiniz lan. adam gibi adam ad3m başkan.

olm adam arabası için resmen dert sahibi olmuş, kederlenmiş, arkadaşlarının avutması yetmemiş foruma vurmuş kendini. ne için, araba için sdsfsds akıl fikir de sormuyor abi üzülmüş resmen avuntu arıyor. aynı hikayeyi manitası için yazmış olsa;

-"kız arkadaşım geçen yolda düşüp kolunu kırdı, hastaneye götürdük yakışıklı bir doktor bunu muayene etti daha sonra bizimki buna tutulmuş, vurdurmuş, şimdi geri döndü kaporta düzeltilmiş ama ağır hasar kaydı var ne yapmalı?" diye sorsa kızın vücut ölçüleri nedir, uyruğu nedir, kaç yaşında gibi sorular sormazdık diye düşünüyorum.

sorry k3nks ama bu başlı başına materyal birşeyle alakalı :(
Sosyal ağlarda paylaş

AHAHAH. Gece alkollüyken aldım olayın haberini, eve geçip dertlendim. Bi salmamışsınız trash talka başlamışsınız hemen :) Neyse birazdan gidip halledicem zaten olayı.

Bana da ödülleri dağıtmak kalsın o zaman.

en anlayışlı; khaled, adam insan gibi destek olmuş, hakkaten biri insanlık yapınca şaşırır hale geldik
en iyi analizci; goldbaren, nokta atışı aq.
en kötü analizci feamer, passata sallama motivasyonu güzel ama tespit kötü.
en şişman, kompleksli beyaz yaka ödülü; masa. adam tribe girmiş ya resmen ahaha
jüri özel ödülü; jeeztro, başın sağolsun, haklısın.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

goldbären said:

adam olayı materyal boyuta dökmemek için özellikle marka model yazmamış, orta sınıf burjuva üyelerimizi hemen bir korku salmış "acaba benden zengin mi" diye. hepinizi toplasak bir adem etmezsiniz lan. adam gibi adam ad3m başkan.

olm adam arabası için resmen dert sahibi olmuş, kederlenmiş, arkadaşlarının avutması yetmemiş foruma vurmuş kendini. ne için, araba için sdsfsds akıl fikir de sormuyor abi üzülmüş resmen avuntu arıyor. aynı hikayeyi manitası için yazmış olsa;

-"kız arkadaşım geçen yolda düşüp kolunu kırdı, hastaneye götürdük yakışıklı bir doktor bunu muayene etti daha sonra bizimki buna tutulmuş, vurdurmuş, şimdi geri döndü kaporta düzeltilmiş ama ağır hasar kaydı var ne yapmalı?" diye sorsa kızın vücut ölçüleri nedir, uyruğu nedir, kaç yaşında gibi sorular sormazdık diye düşünüyorum.

sorry k3nks ama bu başlı başına materyal birşeyle alakalı :(

kesinlikle sormazdık
Sosyal ağlarda paylaş

Şu araba sevdalılarını anlamıyorum. Arabana vurulunca veya vurunca canın acıyıp böyle takacaksanız , gidin her tarafı vuruk ( ağır kazalı değil tabiki sapasağlam araç olupta çizikten, sürtmeden vs boyalı) araba alın. Bak ben hangi akla hizmetse gidip boyasız , kazasız, masrafsız araba aldım 3-5 bin fazla vererek 2 kere arkadan bize çarptılar, 1 kere biz arkadan çarptık hafifçe. Bariyerlere sürtme sonucu sol arka,ön çamurluk ve kapılar boyandı. Cana gelmediğine dua ediyorum. Bu kazalar sonucunda motor vs zarar görmedi. Plakalar bile değişmedi, sadece boya var. Arka plastik tampon nasılsa karşı taraf ödeyecek diyerek tamamen boyandı. Önde boya yok. Ön- arka çamurluk ile sol ön -arka kapılar şerit şeklinde bariyerin zarar verdiği yerler boyandı. Şimdi satmak istesem "bo orobo boyolo " diyen ve arabayı sanki ölümlü kaza olmuş gibi gösteren gerzeklerle uğraş dur. Bir daha araba alırsam boyayay falan bakmam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...