Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DSLR Camera Bundles

reyou

Öne çıkan mesajlar

bir de iyi fotoğraf çekmek istiyorsanız, yeni başlayan insanlar ekipman olayına çok fazla kafa yoruyor inanın ekipman fetişine hiç gerek yok. sizi yormayacak basit bir kamerayla da başlanabilir. gezicem diyorsanız 17-50 gibi bir lens basit bir mirrorless kamera bile inanın fazlasıyla işinizi görecek.

Zamanınızı basit fotoğrafçılık tekniklerine ve kompozisyona ayırırsanız daha çok keyif alabilirsiniz, herkes kuş böcek çekip ilk başta görüntü kalitesiyle kafayı yiyor da herkesle aynı şeyleri çekmeye başlayınca en basitinden o bile tatmin etmemeye başlayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

reyou said:

dun baya bir mirrorless ve a6000 incelemesi izleyip okuduktan sonra, a6000'de karar kildim.

DSLR olarak actigim basligi, 2. sayfada mirrorless alarak kapatiyorum sdf

tesekkurler paticik <3 shame on me :horace:

ben Sony 6300 öneririm. 6500 ile neredeyse aynı özelliklere sahip. ama daha ucuz. ve 6000'e kıyasla üst model kalıyor.

6300'le Canon 6D benzer fotoğraf kalitesine ve iso performansına sahip. A9 ile de 5D Mark 4 benzer. Aralarında en ucuzu ve hafifi 6300.

iyi bir lens ile birlikte aldığında, kendini profesyonel olduğunu hissettiğinde sonradan Sony A9'a geçersin bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...