Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Geliyorum uleyyn

Ceti

Öne çıkan mesajlar

:D Lalu back :)
europe serverlarinda 0 dan baslayacagim arkadaslar bugun test ettim, US serverlarina 37 ping alirken burdan Europe a 130 140 arasi birsey aliyorum, fark etmez zaten o kadar fark :)
arada daoc eu dan olanlar bilirse Maramar, Konah, Alithiel ve gorge uda kafaladim :) Nolby Pride in altina gireceklermis First Cohort olarak.. The Alliance oynayacak olanlar ve ciddi player icin bir kac yer ayarlayabilirim heralde :) arada quakenet.org da birde kanal acalim.
Sosyal ağlarda paylaş

ceti abimsin helal sana gel wow eu ya lalunyayı bekleriz tabii allience olunca kapışcaz ama olsun bu arada can berk ayıp etti bana neyse anlatırım doru kararı verdin gelmekle

hoş geldin(ben horde olcam ama olsun sen oyunda olda muhabbetini özledik)[signature][hline]Lineage 2-(Mantian)-elf hunter
Ragnarok-hunter(Spirit_Turkey)
WoW-orc rouge/hunter (Dolis,Spirit)
hayat kısa doya doya yaşa
Hordish manner
Sosyal ağlarda paylaş

eheheeh adam direk paraya yönelik :) ehheeh o yapar ama sölim yapar goldları bide üstüne ev alır amerikada ceti seni hordede görmek isteriz gelirse sevinirim...........[signature][hline]Lineage 2-(Mantian)-elf hunter
Hordish manner
Sosyal ağlarda paylaş

Gelmem ben Hordeye falan, kicinizi kollayin bence siz serverlar acilinca :) her an sycho ya baglayabilirim cunku :)

hordish manner arriycam olm heryerde :) sonra atip tutanlarin postlarinin altina movie lerini koyucam

[Bu mesaj Ceti tarafından 10 Şubat 2005 02:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

heeheh oyunu örettin ama ustamızı kesmek bilmemki zor olcak ama olcak hehehe :) alliencelarda hiç bi güzel yan yok heh ayıp ettin ceti senimi kırcaz bi ararsın beni gel şurdayım hemen bi duello atarız hehe boynuz kulağa geçer misali :) ehhe[signature][hline]Lineage 2-(Mantian)-elf hunter
Hordish manner
Sosyal ağlarda paylaş

heheh dorudur sende iş çok kesin bi yolunu bulursun neywse geldine sevindim msn im istersen gel arada muhabbet çekeriz orda özlem çekmezsin [email protected][signature][hline]Lineage 2-(Mantian)-elf hunter
Hordish manner
Sosyal ağlarda paylaş

hahaha olm ne 3 5 i :) bir suru var hali hazirda zaten...
kop gel direk san diego ya :) havuza girmeyece basliycaz olm bir iki haftaya hahaha :) wireless de cektimisim altima zaten :) koyarim laptop i havuzun kenarina ustunede bir poset gecirdim mi su yataginda bile oynarim WoW umu :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...