Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ağız ve Diş sağlığı

Valeron

Öne çıkan mesajlar

ya arkadaşlar,

dişimin minesi acıyor,bu sensodyne reklamında çıkıyolar ya hassasiyeti artmış durumda bayağa.

hassasiyet diş macunu kullanıyorum ama bi işe yaramadı

bunun için bi ilaç vs bilen var mı ?

bide dilim aft gibi bişi olmuş,tahriş ettim baya dişimle oynamaya çalışırken bunun içinde varmı bi ilaç bilen ?
Sosyal ağlarda paylaş

Valeron said:

ya arkadaşlar,

dişimin minesi acıyor,bu sensodyne reklamında çıkıyolar ya hassasiyeti artmış durumda bayağa.

hassasiyet diş macunu kullanıyorum ama bi işe yaramadı

bunun için bi ilaç vs bilen var mı ?

bide dilim aft gibi bişi olmuş,tahriş ettim baya dişimle oynamaya çalışırken bunun içinde varmı bi ilaç bilen ?

öncelikle diş rahatsızlıklarınızla ilgili şirin mi şirin, mükemmel mi mükemmel bir topiğimiz var , bknz https://forum.paticik.com/read.php?13,4890016,page=89

Dilindeki aft için kenacort orabase a pomad kullanabilirsin. Hassasiyetinin sebebini bilmekte fayda var. Diş sıkma , asit erozyonu çürük, dişeti çekilmesi vb. birsürü sebebi olabilir.
Sadece hassasiyet giderici birşeyler kullanıp hassasiyetten kurtulup problemi gözardı etmek pek fayda sağlamaz sana. Macun olarak colgate prorelief rahatlatıyor baya ama muayene olmanı siddetle tavsiye ederim. geçmiş olsun
Sosyal ağlarda paylaş

selam herkese,

işten yeni vakit buldum ondan geç yazıyorum k.bakmayın.

dişimdeki sızlama bi nebzede olsa azaldı kendiliğinden,ancak dilim fena

yara yaptım galiba dişime sürte sürte hissizleşti de pek tad alamıyorum canım acıyor

ilk fırsatta doktora gideceğim

herkes sağolsun
Sosyal ağlarda paylaş

diş doktorundan önce kulak burun boğaz doktoruna gidin arkadaşlar bide ben geçen checkupta farkettim diş eti hassasiyeti uyurken ağızdan nefes alıp verdiğim içinmiş burun kemiğim yamulmuş bi yerde onun düzelmesi gerekiyomuş ağızdan nefes alıp vermek diş etlerini pert ediyo uykuda :
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...