Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

#pınarürünleriboykot

Feamer

Öne çıkan mesajlar

ama labneli...

ekşiden direk alıntı:
https://eksisozluk.com/18-nisan-2017-yasar-holding-baskani-aciklamasi--5346936

said:
yaşar holding’in ‘evet’çi patronu: en yüksek ‘hayır’ karşıyaka’dan, sponsorluğu gözden geçirmek gerek

karşıyaka basketbol takımına pınar markasıyla sponsor olan yaşar holding’in yönetim kurulu başkanı selim yaşar, referandumun ardından paylaştığı ‘evet’ mesajı nedeniyle karşıyakalı taraftarlarla karşı karşıya geldi.

doğru karar veren türk halkına şükranlar

dha’dan ergin karataş’ın haberine göre, facebook’tan ‘evet doğru karar veren türk halkına şükranlar’ paylaşımında bulunan yaşar, karşıyaka ilçesinin referandumda yüzde 83.2’yle ‘hayır’ dediğini hatırlatan yeşil-kırmızılı taraftarlarla girdiği tartışmanın ardından bu mesajını sildi.

‘ankara’yla ters düşmemek için sponsorluğu gözden geçirmek gerek’

bir arkadaşının mesajını silmesini eleştirmesi üzerine, “karşıyaka zarar görmesin diye silmiştim, 45 milyon borcu olduğu gibi biline” diye yazan yaşar, bir başka takipçisinin, “siz karşıyaka’yı düşünmeyin, yaşar holding’i düşünün” mesajına ise, “en yüksek hayır karşıyaka’dan yh (yaşar holding) düşünüyorum ve ankara ile ters düşmemek için sponsorluğu yeniden gözden geçirmek gerekli” yanıtını verdi.

kaynak

oo boykot alırım bir dal.
bizde artık marketlerde süt, yoğurt peynir alırken gözden geçiririz. pınar ise almayız.

edit : gözümüzden kaçan hijyenik vukuatları da olduğunu saolsun @baraka tarafından öğrenmiş oldum. bkz

ayrıca sanırım kendisi hemen holdingi arayıp bir açıklama yaptırmaya çalışmış paçayı kurtarmak için oda burada
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...