Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pic Thread (Definitive Edition)

quixef

Öne çıkan mesajlar

13 saat önce, axedice dedi ki:

Dur hadi incellerin üzerinden baskıyı alayım şunun üstüne vereyim

D3zPxagU4AAD5Yq.jpg

100 küsur bin mi ne takipçisi varmış ama gelen seri şikayetler yüzünden instagram hesabı banlanmış bişey olmuş. Eğer sosyal medyadan para kazanamazsam mayışlı işe girmem gerekir o da bana uygun değil, ben eskiden striptizci/fahişe olarak çalışıyordum o hale geri düşmek istemiyorum lütfen artık reportlamayın beni diye ağlamış. Olay da işte vidyolarında ırkçı söylemlerde bulunması, insanlarla dalga geçmesi falan sanırım.

Ben olayın drama boyutundan çok toplumsal tarafındayım, İŞE GİRİP ÇALIŞAMAM BANA UYGUN DEĞİL nasıl bi entitlement lan ahah. Bi taraftan da niye şaşırıyorsun ki diyorum, fuhuş dediğin olay yüzbin yıllık, toplum değişiyor haliyle bunun formları da değişiyor, en eski meslek sonuçta.

Alın ağladığı vidyo

e yeni hesap açmış ve 10k followerı olmuş bile. harbi i dont wanna live on this planet anymore ya.

ayrıca reportladım sdfgs

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

twitch, youtube, instagram gibi yerlerde artık firmaların kafalarına göre ban atması engellenmeli. işinden bile kafana göre kovalamıyorsun. bunlar artık bi iş. sendika lazım.

bariz kadın haklı leşte olsa. ha belki banlanmayı gercekten hak etmiştir ama genel oalrak konusursak böyle sacma sapan sebeplerden ban yiyen cok var. aynı şeyi top 10 streamerlardan biri yapınca sorun olmuyo

Sosyal ağlarda paylaş

On 12.04.2019 at 01:10, Flassh dedi ki:

twitch, youtube, instagram gibi yerlerde artık firmaların kafalarına göre ban atması engellenmeli. işinden bile kafana göre kovalamıyorsun. bunlar artık bi iş. sendika lazım.

bariz kadın haklı leşte olsa. ha belki banlanmayı gercekten hak etmiştir ama genel oalrak konusursak böyle sacma sapan sebeplerden ban yiyen cok var. aynı şeyi top 10 streamerlardan biri yapınca sorun olmuyo

user aggrement var sozlesmen iste aptal aptal racist seyler yaparsan atarlar isyerinden de kovarlar

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, goldbären dedi ki:

hızlı resim tr dışı hiçbir yerde gözükmüyor, kullanmayın şu çosçomar siteyi. illa yerli istiyorsanız imgyukle kullanın allah cc odin rızası için.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/1184134/_Allah_C.C__ismiyle_paylasim_yapiyordu..._Karar_verildi.html

cc ne diye baktım şu haber çıktı

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...