Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pic Thread (Definitive Edition)

quixef

Öne çıkan mesajlar

bende instagram facebook twitter hiç bişi yok, her bir muhabbetten uzak kalıyorum lan daha saçma aslında. iş yerinde bir şey konuşuluyor oha nerden biliyorsunuz diyorum aa görmedin mi bilmemkimin instagraminda diye. arkadaş çevremde de aynısı oluyor.

#direnliebe
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

bende instagram facebook twitter hiç bişi yok, her bir muhabbetten uzak kalıyorum lan daha saçma aslında. iş yerinde bir şey konuşuluyor oha nerden biliyorsunuz diyorum aa görmedin mi bilmemkimin instagraminda diye. arkadaş çevremde de aynısı oluyor.

#direnliebe

welcome to z kuşağı. artık globalleşme öyle bir hale geldi ki popüler olmayan bir şeyi bilmediğin zaman direkt dışlanıyorsun. düşünsene dünya üzerindeki gelişmiş ülkelerdeki bütün gençlik instagram kullanıp benzer şeyleri paylaşıyor. justin biber veya şu popüler youtuberları bilmediğin zaman nasıl bilmezsin heryerde onlar var deniliyor. marvel filmlerini hiç sevmem son filmle-thanos ile ilgili falan o kadar çok gönderme-yazı-muhabbet falan çıktı ki bi yerden sonra dayanamadım bakayım bari dedim.

bu arada facebook iyiydi aslında en azından sosyal medya kelimesini karşılıyordu yazı video resim herşeyi direkt takip edebiliyordun millet instagrama kaçtı sonra artık araba içi videosu ile yurtdışı fotoları görüyoruz habire.
Sosyal ağlarda paylaş

• -Deno- pinned this konu
  • Yeni Oluştur...