Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bastım istifayı

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

yav said:

level 2 3 ne lan napıyosunuz siz enee
bu kadar mobbing'e nası dayanıyonuz

Sunu da yasadim misal

Telefon calar, tuvalette oldugumdan acamam. 10 dk sonra geri donerim yoneticiye konusma soyle:

X: NERDESIN SEN?!!!
Ben: Lavabodaydim efendim.
X: Ekibinden y kisisine ariyorum ulasamiyorum, nerede suan o.
Ben: Bilmiyorum efendim masasinda degil suan, bakip doneyim size isterseniz?
X: NASIL BILMIYORSUN YA NASIL?!! (baya bagiriyor ama artik)
Ben: Tuvaletteydim X Bey, nereden bileyim nerede suan.
X: KAC SAATTIR TUVALETTESIN SEN YAHU?!
Ben: 10 dakikadir. Kamera kayitlarini cikartayim isterseniz, kanitlayabilirim ne kadardir tuvalette oldugumu.
X: NE BICIM KONUSUYORSUN SEN BENIMLE ! YARIN ZIYARETINE GELIYORUM HAZIRLAN ! MUDURE, SEFE FALAN HABER VER KONUSUCAZ SIZINLE !

Kamera kayitlarini cikardim hakkaten, adam geldi sohbet etti kahve icti baska birsey sormadan gitti gulumseye gulumseye. Hicbir sey anlamadim ne oldu hahaha.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

aktiftablet said:

said:
Merhaba Arkadaşlar
****'de çalışma saatleri konusunda esnek olmamızın yanlış anlaşıldığını görüyorum. Çalışma saatlerimiz sabah 08-12 arası, 13 -17 arasıdır.
Bazı durumlarda öğle yemeklerine erken çıkılması veya işten erken ayrılması sözkonusu olabilir ama sıklıkla özellikle yemek için 15-20 dakika önce çıkılmasını anlamam mümkün değil.
Bu noktalara dikkat edilmesini rica ediyorum. Yanlış anlama olduğunu düşünüyorsanız, bugün öğleden sonra gelin konuşalım lütfen.
İyi Çalışmalar

Sunu yazan adam da mudur ya, sirketin sahibi degil.

Su dunyada fakirin fakire yaptigi muameleyi emperyalist devletler somurduklere uygulamiyi ya. Resmen iki bordeoluyu birbirine kirdiriyolar sdfg

Belli ki öğle tatilini 1.5 saate çıkaranlar var. Diğer personel de o yapıyor diye yapmak ister. Personelden de bu adam sorumlu, ne yapsın adam? doğrusunu yapmış.

Her iş yerinin kuralları var istemezsen çalışmazsın. Adamlar günde 8 saat çalıştırıyormuş işte daha ne yapsınlar?
Sosyal ağlarda paylaş

Glatheros said:

Belli ki öğle tatilini 1.5 saate çıkaranlar var. Diğer personel de o yapıyor diye yapmak ister. Personelden de bu adam sorumlu, ne yapsın adam? doğrusunu yapmış.

Her iş yerinin kuralları var istemezsen çalışmazsın. Adamlar günde 8 saat çalıştırıyormuş işte daha ne yapsınlar?

Cikarsin ne olacak? 8 saatini calistiktan sonra kime ne. 8 saatini calismiyorsa da isten atabilirsin zaten derdin ney yani?

TRdeki isyeri kulturu 50 sene falan geri kalmis oldugundan millet isinden nefret ediyor zaten. Yoksa burada kimse emekli olmak bile istemiyor resmen :D
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

efendim diye mi hitap ediyorsunuz abi işte birilerine

gözlerim karardı bir anlığına.
yanlış anlama çok uzağım bu tarz şeylerden ben.

4 yıldır patronla benden başkası olmadı çalıştığım yerde.

Sorma panpa sorma.

Ediyorduk ayrica, bastik istifayi. Paticikte olup da orada calisan kalmadi cok sukur. Bir de ben baska calisanin da patide oldugunu ogrendigimde bir an panik yasamistim. Bir de benden kidemli eleman. Lan yazdiklarim donup dolasip bana girer mi diye cok korktum, sonra gecti :D
Sosyal ağlarda paylaş

bLackcha0s said:

Sosyal medya olayına katılıyorum herkes muazzam bir hayat yaşıyor.
Bunu yapanlardan biri de benim :) Facebook'ta hiç paylaşım yapmam inst da çok az ama bir yere gittim mi stories e fotoğraflar koyuyorum.
Yazın dalış
Kışın board
İş için hep Bodrum a gidiyordum
Beni takip eden adam der ki; bu lavuk kesin babadan zengin :) halbusi borç harç.
Kapatayım diye gaza geliyorum sonra sıkılıyorum Facebook gruplarından güzel geyik dönüyor. İnstagram da bekarlar için iyi ;)

abi ben hala zengin oldugunu dusunerek kocaman gozlerle bakiyorum lan.

oylesin yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

cicibeybe said:

Abi esim suan yanima tasindi Hollandaya. Upwork diye bir site varmis iste yeni ogrendik zaten, bi account actik falan. Ingilizceyi advanceda cikarmaya calisiyor suan o yuzden ise odakli degil, benim para yetiyor zaten herseyimize. Ev hanimi olmayacak elbette ama 2018-2019 doneminde burada Delft Unide falan master yapmak istiyor haliyle kalici bir ise girmesi pek mantikli degil 1 yildan az sure icin. Freelancer deneyelim dedik biz de ama suana kadar 10-15 basvuru yaptik is bile alamadik bir tane :D

ulen baştan desene hollandadayız diye...

izmir karşıyakadan bildiriyoruz boş yere.. :(

AHAHAHAHAHHAHAHA

abi bunlarin alayi zengin, rahat.
Sosyal ağlarda paylaş

mutlu bir evliligi olup, eglenmek icin is arkadaslarina kakali resimler gondere bir mudur olabilir hatta.

kaka olayi icin bizi toplantiya cagirmislardi. neyse ki rusca idi de bir sey anlamadim.

bir de kaka, afrika dillerinden birisinde erkek kardes demekmis. malezyada'da kiz kardes.

afrikali ile malezyali eglenmislerdi.

allahin yamyamlari.
Sosyal ağlarda paylaş

haci calistigim yerlerin birisi dunya ustunde mars simulatoru olarak kullanilabilir.

cevresindeki en yakin sehir 6saatti. dogu yonu daha da felaketti ama. kapidan cikip, doguya dogru yurusem acliktan olene kadar kimseyi goremeyecegim kadar issizdi. herhalde 20gun kimseyi gormeden yuruyebilirsin rahatlikla.

kotu yani. :/

cok da sansli bir insan sayilmam. iyi bir isim yok. cok param yok, evim yok. arabam bile yok lan. motor alsam mi dedim fakirlikten ama onu da hakikaten sevmiyorum.

isten cikarken millete rica ediyorum "kanka beni atsana" diye. yanci gogusu yapmama az kaldi.

harbi fakirim olm ben.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...