Jump to content

Merhaba patiler. Yeni sisteme hosgeldiniz. Hemen BURAYI okuyun.

sabonis

VPN problemi?

Öne çıkan mesajlar

artık o kadar çok site bloklu ki paso VPN takılıyorum da Pati sürekli captcha uygulatıyo yaw. var mıdır bunu elimine etmenin bi yolu?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
her vpnde olabiliyor,

o ip den saldırı attack vs varsa engelliyor, chaptcha soruyor. Başka servera geçmek hariç çözemezsin sorunu sanırım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Başlık bunu bulabildim.

Daha önce vpn ihtiyacı duymadığım için hiç kullanmadım, black desert online için açtım şimdi bi tane.

Şimdi ben bundan kredi kartıyla oyunu alsam, kaptırırmıyım kartı ne Derece güvenli.

Vpn sağlayıcalar nereye kadar ulaşiyor bilgilerimize?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
URL bar'da su asagidakini goruyorsan ve kredi karti bilgilerini girecegin siteye guveniyorsan, VPN provider'in ya da ISP'nin araya girip man in the middle yapmasi cok mumkun degil.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e5/HTTPS_icon.png

Ha arada bi yerde ISP'in ya da VPN provider'in sana kendi sertifikalarini iteklemistir, sen de guvensiz gorundugu halde bir anlik dalginlikla kabul etmissindir, o durumda gg no rmk.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Evet, tüm dünyadan korunuyoruz bir kişinin kucağına atlıyoruz, Çok güvenilir gözükenler de istihbarat ve onun gibi şeyler olması yüksek, bizim kredi kartımıza tenezül etmez gerçi onlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Uplanmış topik bulmuşken benim de birşey sorasım var.

vpn kullanmıyorum ama bende de captcha istiyor bazen. "Please complete the security check to access" diye bi sayfa çıkıyor arada sırada. Botnete filan mı düştüm? Malware filan mı girdi? Defendera tarattım bişey yok diyor ama pek güvenemiyorum yine de.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
dede vpn'i diye tunnelbear kullanıyordum. basıyosun açılıyor basıyosun kapanıyor ayar falan gerekmiyor diye. beceremiyorum çünkü sdf

ay sonunda subs'ım bitiyormuş, private internet access'e hallendim de tr'den banlamışlar (facepalm)

şurda l2tp diye bişeyden bahsediyor. acaba diyorum ben bunu alsam her açıp kapattığımda bu ayarları yapmam gerekecek mi? oyun/netflix için kapatıyorum, onun harici şeyler için açıyorum çünkü. ya da bu ayarları olduğu gibi bıraksam vpn kapalıyken de hunharca yavaşlatır mı?

internete sadece modemi bilgisayara bağlayıp girmeyi biliyorum sanırım, help pls :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Pia engelli değil, sadece vpnsiz sitelerine girip alamıyorsun =) Aldıktan sonra pia üzerinden vpn'e bağlanmakta sorun yaşamadım 3 senedir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
ekşi'de "yıllık parasını verdik, şimdi giremiyoz. dövlet verecek sanki paramı" falan diyorlardı da. ama işte beklediğim cevap, thx (tu)

bi aylık bi deniyim, bakalım ne gelecek başımıza.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
windscribe'ı silkertmişler galiba :(

chrome extensionla calışıyo ama appten calışmıyo

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Lemmy said:

Başlık bunu bulabildim.

Daha önce vpn ihtiyacı duymadığım için hiç kullanmadım, black desert online için açtım şimdi bi tane.

Şimdi ben bundan kredi kartıyla oyunu alsam, kaptırırmıyım kartı ne Derece güvenli.

Vpn sağlayıcalar nereye kadar ulaşiyor bilgilerimize?

Valla 2018’de sanal kart kullanmadigindan oturu cesaret madalyasi takmak lazim.

Erkek adam sanal kart kullanmaz

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
ben bu pia'i aldım ama bağlanamadım ya. l2tp'sini de yaptım ama ona da bağlanamadı. mecburen refund'ladım. müşteri hizmetleri aşırı iyi çalışıyor bu arada. 10-15dk'ya "refund'larız babuş canın sağolsun <3" diye mail geldi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Cokomantis said:

ben bu pia'i aldım ama bağlanamadım ya. l2tp'sini de yaptım ama ona da bağlanamadı. mecburen refund'ladım. müşteri hizmetleri aşırı iyi çalışıyor bu arada. 10-15dk'ya "refund'larız babuş canın sağolsun <3" diye mail geldi.

Hangi internet sağlayıcısını kullanıyodun onu sorabilir miyim? Superonline'sa onlarda galiba girmiyor olabilir (babamlara gittiğimde vpn'e giremiyodum diye hatırlıyorum). Bu bilgiyi dün vermediğim için özür dilerim bu arada. Ama kendi evimde TTnet var onda hiç problem yaşamadım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
superonline fiber kullanıyorum. bi de adamların "7 day money back guarantee" lafının gazıyla aldım biraz da, yoksa discord'dan falan da darlayacaktım pia kullanan var mı, sorun çıkarıyor mu vs diye. buyer beware abi :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
olm burası benim yaşadığım alakasız bir problemle ilgili topçik. diğer vpn konusunu kullansanıza https://forum.paticik.com/read.php?5,5571964,8897304,page=79#msg-8897304

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum eklemek için lütfen giriş yapın

Giriş yaptıktan sonra yorum ekleyebilirsiniz

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...