Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol [17/18]

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Tek macta tabii ki surpriz olma ihtimali daha fazla. Besiktas'in 2 yilda CL'deki en guclu rakibi, bana gore oynayacaklari ilk Tier 1 takim.

Biz zamaninda Real'le oynarken FT sacma sapan bir sekilde GS heryerde ayni oynar kafasiyla cikip 3 tane yiyip donmustuk ben Besiktas'in cok daha akilli oynayacagini dusunuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Liverpool ve Juve maçları gösterdi ki Tottenham geçen 2-3 yıldaki en büyük sorunundan kurtulmuş. Erken gol yediğinde planları bozulur dağılır giderdi. Bu iki maçta ise tam tersi anında reaksiyon gösterdi ve rakibi sahadan sildi. Dün ilk yarı Juve gollerden sonra yok oldu gitti... 2. penaltı da Aurier'in tamamen mallığu idi. Neyseki Higuain'in penaltıyı kaçıracağını herkes tahmin etmiştir haha

Ben Buffon'a çok şaşırdım. 2 golde de zayıf kaldı resmen. Çok doğru zamanda bırakıyor.

2. maç lime lime doğrayıp üst tura çıkmalı Spurs!

GO COYS GO!
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Tek macta tabii ki surpriz olma ihtimali daha fazla. Besiktas'in 2 yilda CL'deki en guclu rakibi, bana gore oynayacaklari ilk Tier 1 takim.

Biz zamaninda Real'le oynarken FT sacma sapan bir sekilde GS heryerde ayni oynar kafasiyla cikip 3 tane yiyip donmustuk ben Besiktas'in cok daha akilli oynayacagini dusunuyorum.

6 değil miydi o ?

çok net patates edecekler abi bizi, turdan zerre umudum yok.

geçilmesi en zor rakibi çektik, chelsea falan gelsin istemiştim hep. hem isimleri sebebiyle hafife almaz futbolcular, hem de kötü top oynadıkları için geçme şansımız çok yüksek olur demiştim.

hani orada 2-1 yenilsek (ki oradan alınacak en en güzel skor olur) burada 4-0 falan çakar giderler o yüzden akıllı da oynasak pek ihtimal vermiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...