Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vatan bilgisayar ve ekran kartı satmama sorunu

Llama

Öne çıkan mesajlar

calimero said:

BabacumMostors said:

ahanda düştü tufaya, geçmiş olsun Rew

kardeş bu kadar kasma ya. rahat ol biraz.

hepimiz rahatız burada bak, birkaç kez küçük düşürülmüş olabilirsin, suck it up and live on.

rahatsız olmamak çin öncelikle rahatsız etmeyi kendine meşkale edenlerin olmaması lazım, hani geçmişinde ne yaşadı bilmiyorum ama bana gelene kadar önce senin bana verdiğin tavsiyeyi kullanman gerekiyor, ha umursamayıp devam etmen ve yönetimin buna göz yumması (yönetim dediğim kısım da bilfiil gerçek hayatta arakdaşım şimdi oradan da laf çakacaksın) malesef ki ayrı bir sorun

ha umurunda olacak mı bu yazdığım, tabii ki de hayır, iki mesaj sonra "kankaları gelyor kankaları" diye dolanacaksın yine keza şundan hallice biri olduğunu baya baya kanıtladın

http://galeri8.uludagsozluk.com/433/kavgayi-baslatsin-diye-onden-cocuk-gondermek_913332.jpg

kimin çocuğuysan yazık olmuş

buyur burdan ye şimdi
Sosyal ağlarda paylaş

adk mode on

QQ

kardeşim ne demişiz? orijinal windows ve ofise 700 tl verilir mi demişiz.

atlayan sensin yok efendim tufaya düştü falan. git tezini falan yaz, doktor ol doçent ol, kumda oyna ya.

forum kurallarını öğren, bu kadar butthurt olma.

kimin çocuğuysa demeyeceğim, çocukluktan çıkıp buluğa girememişsin zira hala.
Sosyal ağlarda paylaş

Konu verilip verilmemesi değil de işte piyasadaki fiyatı bu. Desktop için ucuza kapatmıştım win7'den updatele.

Alternatif korsansa, ona da dediğim gibi niyetim yoktu. İşletim sistemsiz fiyatına indirimli olarak tertemiz orjinal yüklü versiyonu aldım, problem kalmadı.

Ama Babacum da tepkisinde haklı calimero, bu ilk değil ofansif girişin konuya, daha önce de oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

haha şu yolu görüyor musun, şimdi oradan siktir git

calimero said:

BabacumMostors said:

beyler derail geliyor hazırlanın

ula değişik, konuyla ilgili konuşurken

oooo rew'e yazık oldu, tufaya düştü bla bla yazan sen değil misin?

lel, git kumda oyna ya.

of yazık ya, küfür ve logout linki permaban.

ama şikayet etmiyorum. takıl buralarda ;)
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

o zaman ubisoft'a falan sövmeyeceksin diğer başlıklarda ya da orada sövenlere de laf yetiştireceksin baggio'cuğum

Bağlantısını anlayamadım? Parasını verdiğim ürün kötü çıkmış, ben de haklı tepkimi göstermişim. Ne kadar cevapsız kaldıysan artık :p

Trollse çok başarılı, değilse köylü çocuk ya resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...