Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nasi gencler? Memnun musunuz durumdan?

di

Öne çıkan mesajlar

calimero said:

Red said:

kendini niye banlıyor ben onu anlamadım. tamamen şov. foruma girmek istemiyorsa girmez. illa yörünge dışı mı yazması lazım.

edit (di): banliyorum kendimi cunku girmemesi, yazmamasi daha kolay oluyor. el aliskanligi aciyorum surekli pati'yi, login ekrani cikinca kapatiyorum.

cok supersiniz, cok zeki varliklarsiniz, bir bakista anliyorsunuz herseyi de iste bazen de cok abartiyorsunuz gibi.

Bişey sorucam burada edit'i di mi yapmış?

Hayir anlıyorum da ihtimal vermek istemiyorum. Girmemek yazmamak için kendini banlamak ama kullanıcı yorumu altına Edit olarak cevap vermek. Ayrıca daha da ileri gidip ayar vermek.

Sdf red lütfen şu edit'i ben yaptım geyik olsun troll olsun diye de :)

Abi kırgınsın diye tuhaf geliyor sana gerçekten, hiçbir anormallik yok o harekette. Adamın arkasından "tamamen şov" falan diye atıp tutulursa 5 dk geçmeden dönüp cevabını verebilir yani bu gayet doğal. Sen olsan sen de döner yazarsın. Belli ki komple silmemiş kafasında forumu dönüp arada okurum yazılanları diye belirtti.
Sosyal ağlarda paylaş

Yo benim gördüğüm en ilginç şey abi, sen bi di sevicilikten vazgeç bence :)

adam kendini banlayacak, sebebi foruma girip yazmamak.

bunu soran birine de editleyerek, kendi postu içinde cevap vererek "ben foruma girmek yazmak istemiyorum" diyecek, bir de üstüne yok zekisiniz yok akıllısınız ama bıdı bıdı diye atar yapacak.

ama kendisi banlı olacak yani, hani foruma yazmak istemiyor ya.

madem foruma giriyorsun, e cevap da yazıyorsun banlama kendini?

forumacevapyazmamaception resmen şu post.

tam grego's weird list'lik olay da işte yönetici olduğu için dünyanın en normal olayı olarak görülüyor şu anda ya da arkadaşınız olduğu için bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Di sevicilikle ilgisi yok abi literally 5 dk geçmiş olayın üstünden okumuş ve cevap verme isteği uyanmış olabilir ve yine ban kaldırmak yerine editlemiş postu işte, gayet doğal görüyorum.

Di yi ne sevecek ne gıcık olacak kadar tanıyorum tüm yorumlarım forumdaki tecrübelerle sabit. Niye neden di seviciliği yapayım ki?
Sosyal ağlarda paylaş

hiçbirinizi tanımıyorum
ne yakın ne uzak
imam ve kalimeroya inanılmaz katıldım ama
aşırı gereksiz gerginlik yaratıyodun bence
bu topikte bile benzer tavırlar sergilenmiş
suratım ekşiyodu bazı postlarını gördükçe
böyle
NEDEN LAN
diyodum havaya
şimdi demiyorum
yani senden dolayı demiyorum