Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nasi gencler? Memnun musunuz durumdan?

di

Öne çıkan mesajlar

-Deno- said:

paticik 2008 - 2009 gibi bitti zaten neyi tartışıyoruz gençler.

yeni paticik burası senelerdir. burda her şey olur.

Şu mesajın kafasına da öyle uyuzum ki böyle tam eskiden dutluktu şimdi herşey bozuldu biz eskiyiz en iyi biz biliriz ezikliği, o dönem aşk hayatı iyiydi sonra sktiredildi diye tüm dünyayı bu dar bakış açısıyla görme basiretsizliği falan yatır döv ya. Sabaha kadar döv bunu.

AP
TAL

İldeniz sen de haksızsın, evet arada HURR DURR gaza gelip sen bana nasıl şöyle şöyle konuşursun seni şahinle evinden aldırırım diyen ameleler var ama 2008de de başka bokluklar vardı. Tüm foruma hakim olan bi hava değil, self moderationla çözülmeyecek bişi hiç değil. 2008de daha mutluydunuz şimdi AKP iyice hayatın her alanına çökünce herkesin gözlükleri de değişti.
Sosyal ağlarda paylaş

eskiden daha iyi dediğiniz dönemde 1 tane kız bir şey yazıyordu 10 tane erkek yanlıyordu, şimdi cool takılanların o dönem çok pardon nasıl amsalak olduklarını unuttunuz galiba :D mahalle kavgasına adam çağırır gibi msnden tartışmaya adam çağıranlar falan ahaha komikti
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

bişey bişey

2008 de şakaya vurabiliyorduk abi, hani şimdi ben "şaka herhalde" diye düşünemiyorum bile aradaki fark bu

yoksa her dönem sorunlu durumalr avrdı kabul ediyorum ama etkisi farklıydı, insanların tavrı daha idare edileblirdi şimdi bakıyorum şu minvalde mesajlar akıyor sağdan soldan

https://i.hizliresim.com/nWOgjR.jpg

ki bu kafayı yaşayanlar baya ciddi, kuru özgüvenle dolular, bunlardan yoktu abi eskiden
Sosyal ağlarda paylaş

biri de beni şikayet etmişti, duvardan duvara gibi bişey dedim diye şikayet ettim banlanmadı kankanız mı ha ? diye konu acmıstı.

adam saka mı ciddi mi yazmıs diye 2 kere okumustum

onu arayayım da bulayım derken neye rastegeldim :)

https://forum.paticik.com/read.php?20,6819855,page=1

4 yıl önce felan. aptal gibi gidisatı yazmamısım. dur onu da upliyim. aptal asık gibi hissettim kendimi ahahhaf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...