Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nasi gencler? Memnun musunuz durumdan?

di

Öne çıkan mesajlar

Nako said:

https://scontent.cdninstagram.com/t51.2885-15/s320x320/e15/11374527_831650490257490_541080050_n.jpg

Ahahah cok gudum buna. Helal.

Sorunun amaci "geri geleyim mi, ozlediniz mi beni?" degildi ya. Forumun tek yoneticisi degildim ama bariz sekilde en hizli aksiyon alaniydim, gayet hakaret-free devam ediyordunuz hayatiniza, ben gidince cosmus hepsi. Hizli yaptirim gelmedigini goren bir iki kisi kendini bile asmis hatta. Sorunun amaci oydu, "memnnun musunuz bu tiplerle?" diye.

Bunu benim farkedip forum kullanicisinin farketmemesi de normal gerci bir noktada cunku bana direkt alakali mesajin sikayeti geliyor, forum kullanicisina gitmiyor boyle bisey.

Son olarak sikayet konusunda bisey diyeyim: Hakaret etmekten defalarca banlanan, yeter gelme geri artik denilen birinin tekrar tekrar geri gelmesi omurgasizlik degilse sikayet butonuna basmak hic hic degildir. Elinizi korkak alistirmayin. "Koca koca adamlariz" gerekcesiyle hakarete ve gerzeklige katlanmak zorunda degilsiniz.

Hadi saglicakla. Kactim geri.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Nako said:

https://scontent.cdninstagram.com/t51.2885-15/s320x320/e15/11374527_831650490257490_541080050_n.jpg

Ahahah cok gudum buna. Helal.

Sorunun amaci "geri geleyim mi, ozlediniz mi beni?" degildi ya. Forumun tek yoneticisi degildim ama bariz sekilde en hizli aksiyon alaniydim, gayet hakaret-free devam ediyordunuz hayatiniza, ben gidince cosmus hepsi. Hizli yaptirim gelmedigini goren bir iki kisi kendini bile asmis hatta. Sorunun amaci oydu, "memnnun musunuz bu tiplerle?" diye.

Bunu benim farkedip forum kullanicisinin farketmemesi de normal gerci bir noktada cunku bana direkt alakali mesajin sikayeti geliyor, forum kullanicisina gitmiyor boyle bisey.

Son olarak sikayet konusunda bisey diyeyim: Hakaret etmekten defalarca banlanan, yeter gelme geri artik denilen birinin tekrar tekrar geri gelmesi omurgasizlik degilse sikayet butonuna basmak hic hic degildir. Elinizi korkak alistirmayin. "Koca koca adamlariz" gerekcesiyle hakarete ve gerzeklige katlanmak zorunda degilsiniz.

forumda bulunmanla yönetici olarak bulunman farklı şeyler. modere etmesen bile normal olarak gir yine toptan bırakma hiçbir zaman
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Yav bastım bastım. Bastım da bişe olmadı diyorum. Bir şey olmayınca basmayı bıraktım.
Sosyal ağlarda paylaş

Tum admin'lere ve mod'lara gitmis -ve silinmemis- butun sikayetler arasinda arattim, bulamadim bahsettigin sikayeti ki ben yonetici oldugumdan beri gelen sikayetlerin hic birini silmedim, hepsinin birer kopyasi var mesaj kutumda.

Kim bilir kac yillik bir mevzudan dert yanip "isler boyle demekki" diyorsun, ustune digerleri de "evet evet" diye takiliyor. :)

Keyfiniz bilir abi. Etmezseniz etmeyin de, etmicekseniz de gelip boyle aglamayin bence bosuna. Edecekler de elini korkak alistirmasin iste dingilin biri gelip "koca adamlarsiniz, bu kadar omurgasiz olmayin" dedigi icin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Valla dostum, benim dediklerimi de hatirlarsin moderatorluk hakkinda. 30 yasinda adamlara hakaret etmeyin demek garip yani. Zaten spoiler gorursem spoilerda olmayan spoilerlamak ve baslik duzeltmek disinda bir sey yaptigim da yok artik. Bir de Konu Disi'na acilan konulari kendi yerlerine atiyorum. Yeni Gelenler'de bir dikkat edecegim sadece yeni gelen oldugunda.

Senin yoklugunu aradim forumda, bosver moderasyonu, gel takil sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

küçük bi forumuz abi moderasyon işinin adamına göre yapılmasını ben şahsen anlayabiliyorum. yıllardır birlikte olan hatta buluşma yapan kişiler.

ayrıca özellikle eski üyelerin zırt pırt yörünge dışına uçurulmasını da açıkçası beğenmiyoruım. bol bol bölüm banı atın daha iyi. diğer türlü acayip acayip hesaplarla geliyorlar ortalık iyice karışıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında şikayet butonu kullanılınca 'bu şahis sizi şu posttan dolayı şikayet etmiştir.' diye şikayet edilene geri dönüş yapan bir sistem eklenmeli.

Sırf böyle bir sistem sonunda sen beni nasıl şikayet edersin lan tarzında liseli ortamı oluşacak mı ortamda onu merak ettiğimden. Yoksa söylediğim sistemin foruma kazandıracağı bir şey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

al işte, böyle aptal insanlar kankalarıyla toplanıp belirli kişileri mobbing'e maruz bırakıyor, vingthor gibi kişiler hiç bir ceza almıyor, sadece ego masturbasyonu yapıyor, sonra di soruyor "memnun musunuz durumdan" diye.

ulan 16-18 yaşımızdayken daha olgun insanlar vardı bu forumda. şimdi 12 yaşından hallice ergenler doluştu vingthor gibi...

di bu forumda moderatörlük olmuş olmamış ne farkedecek abi? boşa dönmüşsün.

Vingthor said:

yazdigimi silip azarladilar.

yazdigimin orada kalip banlanmayi tercih ederim. 30 kere falan banlanmisimdir simdiye kadar. hic cizgimi bozmadim. 30 yasinda olduk gercekten bone'a aptal dedim diye banlayacaklarsa banlasinlar.
Sosyal ağlarda paylaş

sinera said:

Aslında şikayet butonu kullanılınca 'bu şahis sizi şu posttan dolayı şikayet etmiştir.' diye şikayet edilene geri dönüş yapan bir sistem eklenmeli.

Sırf böyle bir sistem sonunda sen beni nasıl şikayet edersin lan tarzında liseli ortamı oluşacak mı ortamda onu merak ettiğimden. Yoksa söylediğim sistemin foruma kazandıracağı bir şey yok.

sistemi yapmaya gerek yok, oluşuyor çünkü gördük.
sen nasıl beni şikâyet edersin değil de beni şikâyet etmiş hohoha tarzı bi şey gördük.
nerede gördük, tabi ki futbol bölümünde sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

içimde kalmasın ben de şunu bırakayım

eskisi gibi forum buluşması da olmuyor ki, forumdan tanıdığım sevdiğim isnanlarla forum dışında iletişim halindeyim zaten

foruma açıkcası en çok anime bölümüne bakmaya giriyorum, elimde iikinci-el bölümüde değerlendirilecek bir şey varsa veya ilgilimi çeken bir ialn olursa bakıyorum, futbola zaten yıl oldu girmedim, gündem de aynı şekilde futbolla yarışır hâle geldi hani eskiden konu başlıkları altında komik tartışmalar dönüyordu şimdi ise "troll"leyecem diye abuk subuk mesajlar yağıyor, komik de olmuyor, komik olmadığı gibi cevap veriliyor bunlara (ben de o tufaya düşüyorum arada)

forum kendini ifade etmek yerine karşısındakine saldıran insalarla doldu hani eskiden "ehere mehere şaka yapıyor ya" diye düşünüyorudm da öyle olmadığını birinci elden gördüm

yukarıda deno'nun da dediği gibi forum 2008-2009 gibi bitti abi, bazen gaza gelip üstüme vazifeymiş gibi insanların lüzumsuz trollerine veya andavallıklarına açıklama yapmaya yapıyorum, yapmama lazım en nihayetinde banane

işte eskiden "banane" de değildi, daha güzel bir topluluktu burası hani ergen kafasıyla yazıp çiziyorduk eğlenclei de oluyordu şimdi "vay ben kimim ki sen bana ne diyorsun" kafasıyla yazan yazana

15 yıllık alışkanlık forum benim için, banlandığımda da en azından ilgilendiğim konulara bakmak için giriyordum da yani şimdilerde resmen el alışkanlığı açıyorum sayfayı son mesajlara bakıp kapıyorum

foruma bakmasam daha iyi, zaten görüşmek istediğim, konuşmak istediklerimle birden fazla kanalda iletişim halindeyim

ha çok da umurunuzda olacak mı? olmayacak tabii de aklımdan geçenleri yazayım dedim

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...