Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Muramasa candir ya. Story de gozukup bu kadar sure eklenmemesi sasirtici. Bu yil FGO icin yavas bir yil olucak diyorlar. 2 story chapter i cikicak toplamda.

GSSR dan tamamo cikti. En azindan olmayan bir servant, seneye gelicek arts sistemine uygun. Jalter e 5 ticket rolladim, hessian lobo cikti. Summoning de kesin spook kodu var ?

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

Congrats! Okita bannerlarinin ana problemi Emiya drop rate... Rare prismlemekten icim sikildi.

Okita Alter np dmg i beklenenden az oldugu icin tier listte kendine iyi yer bulamadi. Ama iyi farming servant i, np animation i cok iyi, normal animation i cok iyi. Dmg i biraz daha artarsa tadindan yenmez.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Godjuna'ya rolladım Sanzang NP2 spookladı.

Nero Bride'a rolladım Mordred geldi.

CP4k8ap.jpg

(Mordred'e itirazım yok gerçi. ama yine de rate up is a lie.)

Moesashi, Bunny King ve SpIshtar quartzları da -toplamda 200+ SQ filan- buhar oldu uçtu gitti böylece. fak.

ShadowFury tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

F

Sanzang iyidir, single target caster ssr yok baska benim hatirladigim kadariyla. Mordred lore dan dolayi iyi, ama efektif degil.

Lostbelt 4 u bitirdim sayilir(sanirim sadece epilogue kaldi). Summon campaign servantlari genel olarak iyi. Hikayede iyi gidiyor. Scathach-lancer in feci is yaptigi bir lostbelt.

Gallant tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...