Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Allah tim cook'un öyle bir belasını versin ki, kalan hayatını kongre komitelerinde geçirsin inşallah

ios14 çıktığından beri her update gerektiğinde 8793168172963128 factor auth ile hesap değiştirmek gerekiyor, sanırım sırf bu yüzden bırakacağım oyunu. dün update için 20dk harcadım, bugün yeni update çıkmış. lanet olsun, 2020 yılında uğraştığımız işlere bak.

Sosyal ağlarda paylaş

ios14'te o kadar zorlaştırmışlar ki muhtardan ikametgah istemesi eksik sadece hesap değiştirmek. hesap değiştirmeden update yapılabiliyordu, onu da bloklamışlar. iki kere login için yarım saatimi harcadım belki 24 saatlik sürede. bakacağım bu işi çözebilecek miyim çünkü çekilecek eziyet değil.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Gallant dedi ki:

Ben baska email ile 2.apple account u alip onun regionini US yapmistim. Yoksa store u degistirmek eziyet ios ta.

bende de böyle zaten. acc çevirmeden update etmiyor oyunu artık. çevirmek de iğrenç bir süreç, eskisinden daha zor ve uzun.

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...

mcu7CWI.png

Zerkerlot NP3, Nyatalanta Alter, Helena veya Nitocris NP2 arasında kararsızım.

Saberlot ta ihtimaller arasında.

Veya Fionn, Castoria Meta sonrasına hazırlık (Gerçi sonradan AppMedia tier list sistemini değiştirdi, Fionn artık yukarılarda değil. Bayağı bi top tier servant aşağılara geri döndü, detaylarını bilmiyorum. Belki content tipi değişmiştir, Break Bar bosslar single target burstleri değersizleştirdiği gibi bir meta shift filan vardır diye tahmin ediyorum).

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...