Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...

Ben Storyde bayağı bi geride kaldım ya en son Shinjuku'yu bitirdim lol. Eventten evente oynuyorum (-ki en son Saber Wars eventini bile düzgün farmlamadım Fou ve Emberları topladım 800k point civarında bıraktım)

Şu sıralar Solomon arcındaki gibi 1 haftada bitirene 30 Quartz gibisinden birşeyler yoktur umarım, 3 arcı rushlamak istemiyorum durduk yere.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

Acikcasi ben Chapter 6 dan sonra yakalayabildim story yi, ve anca ondan sonra okumaya basladim. Zaten senaryoda Chapter 6 dan itibaren duzgun yazildigi icin olayi dogru yerden yakalamis olarak kabul ediyorum kendimi. Interlude lari ve bazi eventleri skipliyorum.

Ana story okumaya deger, mesela lostbelt in senaryosu bayagi iyi gidiyor su anda.

Gallant tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Lostbelt 2 yi bitirdim. Bu sefer story vs. combat dengesi iyi kurulmus, questlerin neredeyse yarisi 0ap istiyor. Surekli haydi master combat muhabbetlerini bayagi azaltmislar. Normal daily AP yle kasmadan zart diye bitti.

Genel olarak karakterler cok iyi, zaten Lostbelt i yazari ilerde bunun animesi cekilir kafasinda yazmis. Story de en az 3-4 tane cut scene tadinda resim mevcut.

Lostbelt 3 Kasim sonu gelicekmis, yuh!

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...