Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

50 kere gaadannoavaron! filan çekildi herhald, aynı anda dört set buff vardı bir ara lol. çığ gibi yığılıyor etkisi. her turn 4000 grup heal topkek. her wave cdler bitmiş olunca jalter tek attı her bossa zaten, sonra trashteyken tekrar doldurup devam. şöyle kırık bir yöntem olmasa çekilecek eziyet değil.

hem feh hem fgoda aynı charı aynı takımda kullanabilmeye neden izin varsa, akıl fikir.
Sosyal ağlarda paylaş

https://raikou2.donmai.us/bd/a3/__artoria_pendragon_and_mysterious_heroine_x_fate_grand_order_and_etc_drawn_by_kousaki_rui__bda31eaf4773cb963358449b2099fc1c.png
skadi ile ile gidiyormuş rank up sonrası da bakalım ne zamana artık. gene survivalı eksik demişler gerçi gamepress analizinde. her halükarda ben rollayacağım ehu. 25 ticket, 415 quartz hadi bakalım. :p
Sosyal ağlarda paylaş

Increases own healing received for 3 turns.
Recovers own HP.

Gains critical stars.

Starabsoprtdown Reduces one ally's critical star absorption by 100% for 1 turn.
Increases party's attack for 3 turns.

ne öne cikiyo burdan anlamadim ben

berserker'e healing verince çöp oluyor cunku classin istediği bandain degil evade/immunity 10%critle bile geberip gidecek ST berserk heal atsa 3k ne olacak
attack up a demerit koymakta çok saçma geldi bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

attack up a demerit koymakta çok saçma geldi bana.

Crit star absorption demerit en güzel skilli zaten, mesela partide Waver var. Onu seçtin mi o turn crit star yedirmeyeceksin işte. Keşke bunu yapan CE filan olsa da supportların crit star yemesini engelleyebilsem, ama sanırım XAlter'da var sadece.
2. skille de 30% Quick up gelecek. Gayet iyi.
Evasion da Shishou-Caster'da var.

60 Quartzım kaldı, buna rollasam mı diyorum ama emin değilim henüz. Belki 30 rollar bırakırım.

Bu sene ilk defa gelecekler arasında istediğim sadece NeroCaster var. Onun haricinde Gil veya Raikou'ya rollayabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

41 ticket, 120 quartz ile geldi mhx, çok verimli olmadı ama neyse gene de buna da şükür. 4* nero ve ikinci lullaby kopyası. tonla da dandik event ce, keşke event celeri bu kadar kötü olmasaymış.

supporta koyarım artık oradan kullanırsınız. :)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...