Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DOTA, HoN, LoL şu saatten sonra hangisi oynanır?

calimero

Öne çıkan mesajlar

abi dumbed down dota olsun yani ne fark eder. hangisini oynarsan oyna sonuçta senin kadar iyi olan adamla oynuyosun.
hani dota daha zor o yüzden onu oynarım kafasını da ben anlamıyorum.
ya da benim oynadığım moba daha zor diyip bununla övüneni.

hani lol dotadan 10 kat daha kolay diye farz edelim. dota oynayanların %99'u götünü yırtsa lol'ü koreli seviyesinde oynayamaz ki. komik yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Dumbed down derken kolaylık zorluk anlanımda değil de oyunun derinliğini kastettim aslında. Yani lol'de oyunun üstadı olmak veya içeriğin tamamını özümsemek dotadakinden çok daha kolay bir hal alabiliyor, evet.

Dotayı zor bulduğum için seviyorum demek istemiyorum ama lol de eksikliğini hissettiğim çok şey oluyor işte. Bu farklar oyuncuların oyun tarzlarına da yansıyor, ısınamıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

tabi dota2'den sonra lol denediysen haklısın. ben mesela ilk international'ı izliyip dota2 çıksın diye beklerken arkadaş ısrarıyla geçmiştim lol'e. w3 dotasından geçince baya güzel gelmişti. o zaman eksiklikten ziyade daha çok yenilikle karşılaşıyo insan.

dota'da da bir sürü şey değişmiş bu arada yükledim de.
roshan'ın yeri değişmiş, ufak talent treeler gelmiş.

Shift'i yine quickcast'e atayamıyoruz ama.
Bu arada enteresandır lol'de her heroda q-w-e-r kullanıyorum yıllardır ama dota'da direk anti-mage'in 2. sıradaki blink'i için elim W'ya değil, B'ye gitti otomatikman :D
Sosyal ağlarda paylaş

İçine nasıl işlemişse demek asdfasd Ben de dota 2 de legacy keys i çook zor bıraktım. Bazı heroların kontrolü için mecburen q w e r döndüm ama baya zorlandım alışana kadar.

Dota 2 son patchlerle baya değişti. 2+2 toplam 4 shrine var haritada mesela, wc3 night elf moonwell gibi çalışıyor kısmen. Hero skillerinin bir çoğu da değişti, baya bir item eklendi vs.
Sosyal ağlarda paylaş

yumy said:

Dotayı zor bulduğum için seviyorum demek istemiyorum ama lol de eksikliğini hissettiğim çok şey oluyor işte. Bu farklar oyuncuların oyun tarzlarına da yansıyor, ısınamıyorsun.

Şu biraz aşinalıkla alakalı ya. Hiç moba oynamamış sadece hots oynamış adama dota lol oynat tek map olmasından falan şikayet eder muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

Hon'u Frost Bite satın aldıktan sonra kalite yerlere indi, o eski halinden pek eser yok ama onun haricinde game play aynı şekilde devam ediyor.

S2 Games'in yeni mobasına göz atabilirsin
https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=rsyZD3PxzLs

Edit: Yeni filan değilmiş hatta ölmüş bakmasanda olur :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...