Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nem Alma Cozumleri

dasaaa

Öne çıkan mesajlar

bütün evin nemini almıyor abi onlarda. etki alanları genelde ürünün açıklamasında yazar. orta kalite, orta ebatlarda bir ürün en fazla 40-50 m2 etki ediyordur tahminime göre. klimadan daha sesliydi benim gördüğüm her model. özellikle nem oranı yüksekken deviri arttırdığı için baya tar tar ses yapıyor. dediğim gibi iyi ürün alırsan bu sorunlar bir nebze daha az olur.

nem makinesini hiçbir yerde ev sahibinin alacağını düşünmüyorum abi. ev sahibi, kiracı ilişkisi içinde saçma bir talep çünkü özellikle klima varsa. adam seni seviyordur istediğini yaptırırsın ayrı :)
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı problem annemlerin evinde var, o nedenle alet almışlardı, genişlik aşağı yukarı belirtiğin rakamlarda ve bayaa etkili..

dasaaa said:

yaklasik 90-100m2, 2 oda 1 salon.

bahce kati oldugu icin bence binanin temel izolasyonu yok ve asagidan nem geliyor.

hava da nemli oldugunda topluyor diye dusunuyorum. 300 euro yerine benim dedigim mini urun ile nem toplamasi yaparim sanirim.

klima + kucuk bir unite ile sorunu cozerim diye dusunuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

nem makinesini hiçbir yerde ev sahibinin alacağını düşünmüyorum abi. ev sahibi, kiracı ilişkisi içinde saçma bir talep çünkü özellikle klima varsa. adam seni seviyordur istediğini yaptırırsın ayrı :)

adamin hayvani fiyatli deri koltugu kuf tutacak yoksa. mobilyalari elden cikacak. mutfakta 2-3 farkli catal bicak seti vardi. ucuz olaninin ustunde hafif paslanma yapmis bile. hali aldirmistim, onlar facia nemlenmisti. 15gune elden cikardi onlar da.

henuz duvarda kuf yok ama 10gun degil de 15gun gitmis olsam kuf de yapardi duvara.

toplu hesapta adamin almasi kendi hayirina.

su ana kadar hicbir talebimi kirmadi. 300euroluk olmasa bile daha ucuz bir sey alir rahatlikla. kendi mali elden cikacak.
Sosyal ağlarda paylaş

pahalı bir şey almaya girmezse voltran yapıp öyle bir şey alın. ucuzları hayattan soğutur. traktör gibi çalışıp, günde 3 kere haznesini boşaltmak gerekiyor.

ben zamanında amazonde'den bakmıştım, alman markası baya güzel şeyler vardı. neredesin bilmiyorum da, avrupa birliğindeysen oraya bakabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...