Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

I Cheated On My Husband To Secure Better Genes For My Children

Artariel

Öne çıkan mesajlar

Shaklaban said:

neyse ki izmirliyim o yüzden böyle şeyleri umursamıyorum

Esh said:

Izmirli kizsan tabi umursamazsin

abi izmir hakkaten gavur ama ya. 1 kere dışarı çıktım kuzenle, yan 2 masa bir anda elektronik sigara üzerinden kaynaştı. masalardan birinde bir kadın bir erkek var diğerinde 2 erkek. masalar arası 1 kadınla 1 erkek yavşaşmaya başladı, hani biz de kuzenle (kız kuzen) zuhuhahah godoşluk level falan diye geyik yapıyorduk. nolacak yea masandaki kadına yandaki masadaki adam yazıyorsa falan zuhaha falan derken bir de diğer elemanın kadının kocası olmasını öğrenmemizle dumur ve geyik seviyesi bir üst seviyeye çıktı.

yani ya gavur izmir ya da karı-koca olduğunu söyleyen kadınla adam better call saul scam'i çekiyorlardı diğer masadakilere. karı koca olanlar bir ara masadan kalkıp tuvalete gitti, kalan 2 erkek birbirine oohhh olm koyduk çocuğu falan diyerek çak yaptılar asdhafha. biz tuvaletten dönmelerini beklemeden çıktık o yüzden 2 seçenek de olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

okumadim ama mokar hastasi nihan'in yedigi kuskuleri mantik kalibina uydurma cabasi olmus.

sahsen kimseye guvenmedigim icin her turlu test yaptiririm gizliden ben.

ai daha da gelisince zaten kimin kiminle konustugu, ne bok yedigi bilinecegi icin belki big data ustunden bu olaylari yakalamak daha kolay olacaktir.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

Shaklaban said:

neyse ki izmirliyim o yüzden böyle şeyleri umursamıyorum

Esh said:

Izmirli kizsan tabi umursamazsin

abi izmir hakkaten gavur ama ya. 1 kere dışarı çıktım kuzenle, yan 2 masa bir anda elektronik sigara üzerinden kaynaştı. masalardan birinde bir kadın bir erkek var diğerinde 2 erkek. masalar arası 1 kadınla 1 erkek yavşaşmaya başladı, hani biz de kuzenle (kız kuzen) zuhuhahah godoşluk level falan diye geyik yapıyorduk. nolacak yea masandaki kadına yandaki masadaki adam yazıyorsa falan zuhaha falan derken bir de diğer elemanın kadının kocası olmasını öğrenmemizle dumur ve geyik seviyesi bir üst seviyeye çıktı.

yani ya gavur izmir ya da karı-koca olduğunu söyleyen kadınla adam better call saul scam'i çekiyorlardı diğer masadakilere. karı koca olanlar bir ara masadan kalkıp tuvalete gitti, kalan 2 erkek birbirine oohhh olm koyduk çocuğu falan diyerek çak yaptılar asdhafha. biz tuvaletten dönmelerini beklemeden çıktık o yüzden 2 seçenek de olabilir.

Al işte ya ülkeye bak komünisti bile çomar
Sosyal ağlarda paylaş

Bunun çomarlikla alakası yok ki. Geyik yaptık biz hala geyik yapıyorum isteyen istediğiyle birlikte olabilir, de hani swingerlik dünyanın birçok yerinde hala kabul edilmiş ve bu kadar açık yaşanan bir şey değil. Belki biraz Avrupa ve Abd. That's why it's gavur.

Dediğim gibi ben orada bir scam kokusu almadım da değil. Kadın ben evde çıplak dolaşırım ya falan diyo. Hele duş aldıktan sonra asla giyinmem kuruyana kadar falan diyo daha 15 dakika önce tanıştığı adama. Kusura bakma ama that's gavur. Sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...