Jump to content

Merhaba patiler. Yeni sisteme hosgeldiniz. Hemen BURAYI okuyun.

roket adam

unutulma hakkı ve paticik.com

Öne çıkan mesajlar

ülkenin git gide daha tehlikeli bir yer olmasından mütevellit bir çok online mecradaki yazı, çalışma ve mesajlarımı kaldırtmayı planlıyorum. avrupada bir çok ülkede "unutulma hakkı" diye bir olay var malum, mesela google benim adıma hiç sonuç çıkartmasın diyebiliyorsunuz.

burada da talep etsem, izlerim silinecek şekilde anonimleştirme veya tüm mesajları gizleme yapabileceğimiz bir yöntem var mıdır? ne düşünüyorsunuz unutulma hakkı konusunda?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
nick kullanıldığı için çok da ortaya çıkacak bir durum yok, reelde kim olduğunu bilenlerde zaten yine forumdakiler oluyor. direk adının geçtiği postlar varsa silsinler. benim vardı mesela bir tane post, di'ye soylemiştim silmişti.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
ginaly said:

nick kullanıldığı için çok da ortaya çıkacak bir durum yok, reelde kim olduğunu bilenlerde zaten yine forumdakiler oluyor. direk adının geçtiği postlar varsa silsinler. benim vardı mesela bir tane post, di'ye soylemiştim silmişti.

Triumph Darkcannon

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
topiği açanı ve ilk mesajı okumamıştım.

ulan kerkenez sen değil miydin melihin twitter hesabına paticikteki melih topiğini "başganım sizle dalga geçiyolar :dsxd:dd" diye linkleyen. napıyorsun deyince de "qorkmayın beyler hak var hukuk var bu ülkede:Çxdd.Ddd" diyen herif.

şimdi tırsınca unutulma hakkı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
ben zamanında google a yazdım, biz öle bişi yapmıorz dediler.
hatta facebook id mi değiştirdim, ismim olmasın diye. hala facebookta yanlıs bı sekılde kalmıstı, arşiv süresi varmış 6 ay mı ne.

pis bişe bu internet. unut beni diye bi tuş koymamışlar
"roket adam" said:

ülkenin git gide daha tehlikeli bir yer olmasından mütevellit bir çok online mecradaki yazı, çalışma ve mesajlarımı kaldırtmayı planlıyorum. avrupada bir çok ülkede "unutulma hakkı" diye bir olay var malum, mesela google benim adıma hiç sonuç çıkartmasın diyebiliyorsunuz.

burada da talep etsem, izlerim silinecek şekilde anonimleştirme veya tüm mesajları gizleme yapabileceğimiz bir yöntem var mıdır? ne düşünüyorsunuz unutulma hakkı konusunda?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Ya şimdi roket adam önemli bi insan baya, kendiniz gibi falan düşünmeyin. Daha 17 yaşındayken ne kadar farklı olacağı belliydi adamın, arşivinde gözlüklü montlu resmi olan varsa şenlendirsin

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Esh said:

Kim seni ne yapsin abi?
i
Direkt bu ya.
Ciddi kafalarda takilmaya calisam bi arkadas vardi boyle sigarayla poz vermez falan. Sozcude gastecilik yapio simdi lel

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
yav said:

Esh said:

Kim seni ne yapsin abi?
i
Direkt bu ya.
Ciddi kafalarda takilmaya calisam bi arkadas vardi boyle sigarayla poz vermez falan. Sozcude gastecilik yapio simdi lel

Takim kokmasin diyedir o

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
goldbären said:

ginaly said:

Triumph Darkcannon

Victor de bari, tarzımız olsun.

liseliler bilmez

http://images.cdn.starpulse.com/news/bloggers/1343970/blog_images/eric-braeden-from-young-and-restless.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
goldbären said:

şehirlerarası otobüste maskeli beşler izleyenlerden misin

orda varsa bilmiyorum da
https://www.youtube.com/watch?v=hpXj4cj5MUw

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
ben de sildirmek istiyorum lan.
ya ünlü falan olursam.

mesela cool bir oyuncu ya da bohem bir yeraltı edebiyatı yazarı olsam sıçtım.

taşak kılları nasıl kesilir topiğine tavşanlı makasla kıl kesme yöntemi göstermişliğim var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Ismim gecen yerleri bulup silinmesini isteyecegim ben de, seni kim ne yapsin benim icin tam gecerli degil. Aralik'ta Hakimlik sinavina girecegim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
bingildak said:

kvkk uygulamaya girdi. onun kapsamında büyük ihtimal vardır. avukat bana sözleşmeyi gönderdi ama daha bitiremedim.

ben de kvkk'nın teknik tarafı üzerine çalışıyorum bu dönemde, direkt gpdr'ı çakmışlar ama kanunda çok gri alan var. mesela hatırladığım kadarıyla gönüllü olarak paylaşılan kişisel bilgilerin korunması ve gerekirse anonimleştirilmesi diye bir olay yok şu aşamada. ben şimdi buraya tck'mı adresimi falan yazsam, sonra da vazgeçsem silme şansım olmayacak, bu noktada kim sorumlu? vs vs

kafamda deli sorular. bu kvkk işinde iyi para var. deli gibi dlp satıyoruz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum eklemek için lütfen giriş yapın

Giriş yaptıktan sonra yorum ekleyebilirsiniz

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...