Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

ha bu adam sen varken alındı, niye aldırdı o zaman denirse de hocalara bir şey söylemeden yapılan yönetim transferlerinden işte. yapacak bir şey yok.

Aykut Kocamana gömmek için söylemiyorum ama 10 senedir falan istiyordu Valbuenayı. En sonunda aldırdı sistemine uymadığını görünce daha çok uyuz oldu :)
Sosyal ağlarda paylaş

geç de olsa hatasından dönen, o süreçte de bir ton şey deneyen adamları seviyorum. zor ama keşke aykut'un fener'i şampiyon olsa. kişilik olarak zerre sevmem, şenor'un fener versiyonu direkt kişilik olarak ama en azından onun kadar bağnaz bir cehalet çeşmesi değil.

şu takımın son 1 aydaki değişimi bile bir şekilde ödülü hak ediyor bu ülkede. gençlerbirliği ile pozitif ilerleyen tek takımlar şuan tahminen.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

geç de olsa hatasından dönen, o süreçte de bir ton şey deneyen adamları seviyorum. zor ama keşke aykut'un fener'i şampiyon olsa. kişilik olarak zerre sevmem, şenor'un fener versiyonu direkt kişilik olarak ama en azından onun kadar bağnaz bir cehalet çeşmesi değil.

şu takımın son 1 aydaki değişimi bile bir şekilde ödülü hak ediyor bu ülkede. gençlerbirliği ile pozitif ilerleyen tek takımlar şuan tahminen.

abicim çirkef çingene şenolun kişiligi ile aykuta aynı demek cok talihsiz olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

aykut çok mu farklı hacı, iki yüzlü yavşağın teki. adamın açıklamaları direkt karaktersizlik üzerine kurulu misal. şenor en azından çingene gibi ağlıyor sadece, aykut art niyetli karaktersizin teki. oyuncularla olan muhabbetleri bile ortaya çıkıyor sürekli bu adamın altında yine iyi oynuyor o çocuklar.
Sosyal ağlarda paylaş

şenor dümdüz saf trabzon insanı aklına geleni söyler sinirlenince azarlar ağzından çıkanı kulağı duymaz, ne varsa dilinde saçma sapan hiç olmayacak şeyler bekler gereksiz tartışma yaratır devamlı

aykut sinsi ağlağın teki, 2 hafta önce şampiyon olmamız imkansız bu hakemlerle diyen herif ofsayttan gol attıktan sonra hakemlerin hataları başımızın üzerine diyor gram utanmadan, her röportajın en sonunda da 3 temmuz da deyiverir alakasızca

karşılaştıracak bir durum yok yani ikisinin de ne olduğu belli
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...