Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

vodkacığım bana fenerin 3 penaltı kazanmış olsa puan kaybedeceği maç gösterirmisin? diyorum sana sen yaşlandıkça çekilmez bir adam oluyorsun. albay emeklisi alzheimer başlangıcı gösteren aidat peşinde koşan apartman yöneticisi gibisin. aramaya falan üşenirsin, yeni bir şey sallama diye ben söyleyeyim 2 yenilgimiz var 2 side 1 er farkla.
Sosyal ağlarda paylaş

Belediye hakliysa onu savunurum tabiki..

Napalim nefret ediyoruz belediyeden diye yanlisa yanlis demeyelim mi ? O zaman nefret ettigin adamlardan ne farkin kalir ??

Bak bu da sana bu aksamin kari bir hayat dersi olsun hadi iyi aksamlar.

Guzel oldu fenerin almasi. Hem avci balonu sönmesi hem biraz paniklemesi icin basaksehirin guzel sonuc.
Sosyal ağlarda paylaş

Erman Toroğlu'ya denk geldim babam izlerken, baktım biraz da adam doğru diyor. Kendilerini büyük takım sanmaya başladı bunlar, o yüzden sürekli hata yapıyorlar diyor.

Cidden öyle bir maçtı. 2-3 haftadır Başakşehir ilk devredeki hallerini zerre yansıtamıyor. Çok adam bazlı dönmeye başladı, o övülen hiçbir olayları yok.

Bu arada Aykut da cidden güzel kitledi. Derslik maçtı harbi.

Şenor mesela gidip yine 60-70 orta kestirecek Başakşehir maçında maksimum beraberlik. Fener için her şekilde önemli maçtı BJK üstünde bitirmek için ligi ki zaten her şekilde bitirecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Ders gibi oynadık ya çok şaşırdım. Kazanırız ama Bok gibi oynarız diyordum, baya kaliteli oynadık. İleride biraz daha yetenekli bir adam olsa dirar yerine 5 6 olurdu sonuç. Buna da şükür neyse haftaya da temiz galibiyet alıp sonrasında Vodafone arenada en az 1 puan aldık mı önümüz açık
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

Ders gibi oynadık ya çok şaşırdım. Kazanırız ama Bok gibi oynarız diyordum, baya kaliteli oynadık. İleride biraz daha yetenekli bir adam olsa dirar yerine 5 6 olurdu sonuç. Buna da şükür neyse haftaya da temiz galibiyet alıp sonrasında Vodafone arenada en az 1 puan aldık mı önümüz açık

siz simpiyn mu olacaksınız :)o
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

FuCKiR said:

Abdullah Avcı: "Aykut Kocaman, 'Başakşehir kollanıyor' demiş. Buradan açıkça söylüyorum, Aykut hocam haftaya istediği hakemi alıp sahamıza gelebilir."

let the fight begin

Ayar nedir, nasil verilir

Ayar diye şımarıklık yapanlara yaz saati uygulaması geldi. Bundan böyle sabahları 1 saat erken kalkıp Aykut'a saygı duruşu yapacaklar.

Maça gelince yine kaba kuvvetle ezdik. Mehmet'e can gelmiş biraz, İsla ızdırap Şener gelse de kurtarsa.

Sıradaki...
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada

https://pbs.twimg.com/media/DVxsL_ZW0AUuBia.jpg

genel olarak da zor maçlarda valbuena'sız daha baskın kazandı fener. goal difference de ortada.

kangreni engellemek için uzvu kesmek kötü gözükse de uzun vadede vücudu kurtarır. sözde büyük hoca şenor'un yapamadığını en azından aykut yapıyor o açıdan bakınca gerçekten tebrik etmek gerek.

ha bu adam sen varken alındı, niye aldırdı o zaman denirse de hocalara bir şey söylemeden yapılan yönetim transferlerinden işte. yapacak bir şey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...