Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

Sotto said:

Yalniz cidden Aykut'un su genc oyunucuya yaptigi is inanilmaz sacma bir olay degil mi.

Hani art niyet olmasi icin de bir sebep yok, sansizlik da diyebilirsin ama TD bunlari dusunmek zorunda. O yuzden 30 kisilik takim ona emanet ediliyor.

Baya ilginc geldi bana.

Basiretsiz ve amatörlük. Fenerbahçe her türlü çok daha iyisini hakediyor.
Böyle bir teknik ekip ve yönetim biçimiyle şampiyon olsan ne, olmasan ne?
Sosyal ağlarda paylaş

palabıyık ile efsane istatistiği var fenerin lul

bir ara tüm ts-fb maçlarını bülent yıldırım yönetiyordu, şimdi ali palabıyık 4te 4 yapmış ilginç cidden hakem yokmuş gibi seriye bağlanması

Fb 6g 1b
TS 4m 2b

son palabıyık maçları. kimse hakem konuşmayacak olsa bile böyle atama sonrası ister istemez gündem oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Pallando said:

Bu adamda benim göremediğim birşey mi var

Devre arası kampının en çok çalışan 2 adamından birisiymiş Fernandão ile birlikte.

Doğrudur da koskoca Fenerbahçe'nin tek kıstası bu mu artık?. Bu adam kamptan öncede anlamsızca ilk 11'de idi. Çalışmayan yatan oyuncuyu kimse sevmezde birazda yetenek skora katkı arar T.D. o mevkide ki adamdan. Geçen sene Volkan Şen'e bal yapmayan arı dediler yolladılar. V.Şen o kadroda ilk maçlarda tek başına birşeyler yapmaya çalışıyordu. O zaman onu neden gönderdik en azından solda o oynardı bu yeteneksiz oynayacağına. Dirar ve Aatif ile hücum etmeye çalışıyoruz. Alperde yeri geliyor forvet yeri geliyor forvet arkası. Kurtulamadık şu illet T.D'den.
Sosyal ağlarda paylaş

Adam skora bakmiyor oyuncu koyarken. Tek bir olayi var "sozumu dinlesin".

Aykut'a desen valbuena oynarsa 2 gol atar ama verdigi boşluktan 2 de pozisyon veririz ama gol yemeyiz.
Atif ile oynarsak gol atamayiz ama pozisyon da vermeyiz..

Atif ile oynayayım baskasi golu atar o mevkide sorun olmasin der ki oyle yapiyor..

Pozisyon sadakati diye bisey uydurmus buna uygun olmayan oyunculari tirpanliyor. FB'li arkadaslara sabir diliyorum. Sampiyon bile olsan su oyunla kanser olursun, her hafta mi en sıkıcı mac fb maci olur ya.

Dar gomlek pereira'ya cok yuklenildi ama onun oynattigi futbol şundan 3 kat daha iyiydi
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Adam skora bakmiyor oyuncu koyarken. Tek bir olayi var "sozumu dinlesin".

Aykut'a desen valbuena oynarsa 2 gol atar ama verdigi boşluktan 2 de pozisyon veririz ama gol yemeyiz.
Atif ile oynarsak gol atamayiz ama pozisyon da vermeyiz..

Atif ile oynayayım baskasi golu atar o mevkide sorun olmasin der ki oyle yapiyor..

Pozisyon sadakati diye bisey uydurmus buna uygun olmayan oyunculari tirpanliyor. FB'li arkadaslara sabir diliyorum. Sampiyon bile olsan su oyunla kanser olursun, her hafta mi en sıkıcı mac fb maci olur ya.

Dar gomlek pereira'ya cok yuklenildi ama onun oynattigi futbol şundan 3 kat daha iyiydi

Biliyorum bu mantıkla oynattığına ama bu mantığı anlayamıyorum işte. Ve bu mantıkta bir adamın Fenerbahçe'de T.D'lük yapabildiğine inanamıyorum. Valbuena çok top kaybediyorsa birilerinin ona daha yakın oynamasını sağlarsın ve çok top tutmaması için gerekli telkinlerde bulunursun vs vs. Böyle bir topçun varken yetenek özürlü adamı oynatmak nedir ya. Adam resmen iyi topçulara uyuz oluyor, yeteneği olmayan adamları oynatıyor. önceki T.d'liğinde de böyleydi. Ama o zamanlar Allahtan en büyük özelliği koşması mücadele etmesi olan oyuncuların yetenekleride vardı ama bu sene yok. 2 önliberoya taktı gene görün bakın Eljif Elması da oynatmaz bu sene.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya cift onliberoyla da oynanir. Elinde 2 tane 2 sene oncesinin atibasi ya da 3 macta bir sakatlanmayan tolga vardir. Oynarsin. Izleyen de kanser olmaz.

Ama Josef+kaldirim on libero hatti akillara zarar. Hadi diyelim bisey oldu. Sahaya bu ikiliyle cikmak zorunda kaldin. Hucum hattindaki oyuncularina ozgurluk tanirsin, sapkadan tavsan cikartmalarini beklersin. Aatif, alper, dirar ve fernandao 4lusu bunu nasil saglasin?

Dun maci kayinpederle beraber izledik. Adam "Bak damat bu Aykut varken 3 vakte kadar kanserden olurum ben. Aykut hala takimin basinda olursa cocugu sakin Fenerli yapma" dedi. Hala bizim cocuk yapmayacagimizi kabullenmis degil.

Hem yapsak da Fenerli olamaz ki...
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Ya cift onliberoyla da oynanir. Elinde 2 tane 2 sene oncesinin atibasi ya da 3 macta bir sakatlanmayan tolga vardir. Oynarsin. Izleyen de kanser olmaz.

Ama Josef+kaldirim on libero hatti akillara zarar. Hadi diyelim bisey oldu. Sahaya bu ikiliyle cikmak zorunda kaldin. Hucum hattindaki oyuncularina ozgurluk tanirsin, sapkadan tavsan cikartmalarini beklersin. Aatif, alper, dirar ve fernandao 4lusu bunu nasil saglasin?

Dun maci kayinpederle beraber izledik. Adam "Bak damat bu Aykut varken 3 vakte kadar kanserden olurum ben. Aykut hala takimin basinda olursa cocugu sakin Fenerli yapma" dedi. Hala bizim cocuk yapmayacagimizi kabullenmis degil.

Hem yapsak da Fenerli olamaz ki...

Birazcık çift önlibero kavramını karıştırıyoruz bence. Defansa her yardıma gelen adama önlibero diyoruz mesela Emre ve Aurelio önlibero deniyordu ama adamlar bildiğin FM dili ile MC lerdi. Ama şu an direk 2 DMC ile oynuyoruz pas yeteneği olmayan ben ona sinirleniyorum. Hadi 2 dmc oynatıyorsun birini defansa çekmek zorunda kalıyorsun. Sonra o adamın yerine Hasan Ali Kaldırımı oynatmak nedir anlam veremiyorum. Ya adam kendi orijinal mevkiisinde yetersiz ötesi yetersiz olarak görülüyor birde adamı ortaya çekiyorsun. Bu maçta neden Josef'in yanına Eljif ile başlamazsın? yada Oğuzhan dı sanırım geçenlerde bir maçta oynamıştı onla başlamazsın?. En kötü Dirarı ortaya al sağa Alperi koy oda yok. Bu sene çok çekecez inş. daha da kötü olur da seçimi Ali Koç kazanır diye dua ediyorum resmen.

Edit : Yazmayı unuttum Tolga'da üstte belirttiğim gibi daha Mc rolünde bir adam gibi Oğuzhan'da öyle mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Conte'nin 3-4-2-1'ini 4-3-2-1'e evirmiş dahi hocam Aykut Kocaman. Moses yerine Dirar, Alonso yerine HAK. Hybrid bek-winger'lar.

Culyano sakat, Janssen sakat. Soldado ve Valbuş yedekte. 4-5 oyuncu asıl yerlerinde oynamıyor falan, kahraman olacak illa şu kadroyla maç kazanıp. Zaten osursan gol attığın takım Trabzon, kendi sahalarında sana 5,5 yıllır gol bile atamıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

kocaman'ın aklında tek bir doğru olması ve bütün sistemini o tek bir doğru çevresinde kurması ve bunun sonucunda da elindeki tüm oyuncuları bu tek ve iyi sisteme uydurmaya çalışması, uymayanları gözünü kırpmadan harcaması bana bir politikacıyı hatırlatıyor ama...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...