Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

nasıl çözüm değil abi bilet satmayıp içeri almayacaksın. çıkıp dışarıda barda piçliğini yine yapar onu kimse engelleyemez ama maçta sırf korner direğine sevmediği adam geliyor diye maymun gibi anırarak bir şeyler fırlatan adamlar stadlara giremeyecek daha ne?

hapis çok ekstrem ceza, yapılacak şey şu kadar basit.

şuna yürekten katılıyorum ya, keşke madde atanı sahaya gireni ömür boyu banlasalar sürekli karakola gidip imza verse.
Sosyal ağlarda paylaş

yapıyorlar zaten 6222'den ceza yiyen bir ton insan var da göstermelik işte..

gerçek suçluluarın %5'ine falan anca uygulanıyordur cezalar..

sorunun çözümü yine tribünde abi, bu tff ile, hükümetle, polisle, kanunla falan çözülmüyor bu ülkede..
bahsettiğiniz kurum, kuruluş veya hukuk neyi çözmüş ki futbolu çözsün..

bir bilete 200 lira kombineye 3000 lira bayılan adam bir sonraki maçta parasını kaybetmemek için bilinçlenmeye engel olmaya başladı ama yeterli değil.

taraftar kendisi atana engel olacak o zaman bu sorun çözülür.
beşiktaş-malatya maçında kapalı-eski açık kesişimi olan korner direğinin arkasında birisi sahaya bişeyler atmaya çalışmış/atmış, taraftar adamı tekme tokat polise teslim etti sdasfa

derbi olunca bu "sağduyu" olmuyor tabi malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

neyse ki kendi beynim var düşünebiliyorum birilerinin anlatmasına gerek yok. mantık çerçevesinde değerlendirme yetim var senin aksine. kurallara göre faul olmayabilir yada ben yanlış biliyorda olabilirim ama bana faul gibi geldi. görüldüğünden çok daha sert bir müdahale var orada oyuncuya. neyse ki dizi gelmemiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...