Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

lens neden alınmadı merak edenlere

"habertürk fenerbahçe muhabiri ahmet selim kul" said:

1- lens konusunu gerçekten bilgi edinmek isteyenlere anlatayım. ortada pek çok yanlış bilgi dolaşıyor.
2- lens için aykut kocaman olumlu rapor verdi hal böyle olunca da yönetim hemen temaslara başladı. girişimler yapıldı.
3- sunderland kapıyı 8-10 milyonlardan lens 4.2'den açtı. daha sonra pazarlık süreçleri başladı. rakamlar aşağıya çekilmeye başlandı.
4- sunderlend 6.5, lens 3.5'lata indi. hatta o dönem yazdım lens transferinin gerçekleşmesi ağustos ayını bulabilir, kilit kelime sabır diye.
5- bu esnada sağ bek için 3 milyon euro civarında bir bonservisle dirar alınmıştı. önüne de lens düşünülüyordu.
6- zaman ilerliyordu ve yapılması gereken çok transfer vardı. bu esnada bir anda fenerbahçe'nin karşısına ısla fırsatı çıktı.
7- o dönem kjaer de satılmamıştı. sevilla ilgisi çok somut değildi. ısla, bonservissiz ve az maliyetli üst düzey oyuncu olarak şapkadan çıktı.
8- fenerbahçe'nin karşısında toplam 3 milyona sağ kanat sorununu çözme fırsatı vardı. lens için o dönem 6.5 isteniyordu tek başına.
9- tüm şartlar ortadayken ısla 4 günde transfer edildi.2 hafta önce ihtiyaçlardan biri giderilmiş oldu.bu akşam belki 11 bile başlar ısla-dirar
?10- böylelikle sağ kanat acil ihtiyaç olmaktan çıktı.lens'e ilgi azaldı.haliyle beşiktaş bu transferde tek kaldı.işi kolaylaştı ve finale geldi.
11- lens konusu bu şekilde. hoca istemedi falan hep palavra. buradaki birçok şey gibi boş muhabbet. hoca da rahatsız bu söylemden
12- en başında dediğim gibi tüm bunları buradaki her tweetin altında bitip aynı şeyleri yazıp duran kendi deyimiyleriyle çöp tayfa için değil,
13- gerçekten lens konusunun arka planını merak edenler için yazdım.
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

Vinish cdsi. Maç sonrası da yazıyordum ben hikaye anlatmayın.

maç öncesi --> https://forum.paticik.com/read.php?29,8691855,8715173#msg-8715173

maç sonu olduğunu iddia ettiği --> https://forum.paticik.com/read.php?29,8691855,8715498#msg-8715498

arada başka msj yok

hakikaten burada olup ösdteastaeeadwa'un nasıl yargıladığı hakkında konuşmuş..

iyi geceler,iyi forumlar
Sosyal ağlarda paylaş

İskandinav takımları elemelerde çok sürprize açık. Tabii elenmek rezillik boyutunda ama Östersunds fena takım değil, yine tur atlamışlar. Ali Ece gibi olacak ama bundan seneler önce bir UEFA elemesi vardı; Chelsea, Viking diye bir Norveç takımına ezilerek elenmişti. Abromovich dönemi öncesi böyle Zola'lar, Petrescu'lar falan oynuyordu
Sosyal ağlarda paylaş

Vardar ŞL elemelerinin sürpriz takımıydı, gelecek takımlar arasındaki en sıkıntısıydı bana kalırsa aktif takımlar arasında da geçmesi gerek yine FB'nin, Aykut önlem alır.

Malmö'yü rahat elediler, Copenhag'ı da eleyeceklerdi de ikinci maç bi anda dağıldılar deplasmanda. Özellikle oradaki maçta sürpriz sonuç çıkabilir Copenhag maçı gibi.

Geçer ama, yani geçmesi gerek artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...