Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Is Basvurusu

cicibeybe

Öne çıkan mesajlar

Arkas Holdinge Rotterdam ofisine is basvurusu yapmistim mulakata cagirmislar. Suanki firmamla yeni kontrat uzerine gorusecegiz bu ay icerisinde, alternatif gormus olurum diye basvurmustum bunlara.

Baya buyuk ve koklu bir firma olmalarinin disinda pek bir bilgim yok Arkas hakkinda. Ben zaten arastiririm detayli olarak ama calisan eden veya iceride arkadasu olan falan var midir patide diye bir sorayim dedim. Thanks in advance.

King regards,
Sosyal ağlarda paylaş

Arkas'ın orta çaplı bir müşterisiyim.
Buradaki agent'lar bazen çok amatör iş yapabiliyorlar.
Kendi gemimiz , anlaşmalı uçağımız diyip de 3rd party adamlara taşıttıklarını yakaladığım epey oldu. Ciddi bir sorun yaşamadım buna rağmen.

Sadece kendi çalıştığım personeline örnek verebilirim tabi de,
çalışanlardaki rotasyon sektördeki diğer şirketlere göre daha az.
Kanıtlayan bir kaynağım yok tabi, gözlem sadece.

Parası tatmin ediyorsa sorun yok, firmanın adı da artik bilinen, hakkı verilen bir ad.

İstiyorsan bir kaç yönetici tanıdığım var gideceğin yer ile ilgili tavsiyeler alabilirim senin için.
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:

önümüzdeki dönemde arkas holdingle bizimde bir işimiz olacak ama henüz çalışmadık onun için şuan bir işine yaramaz. glassdoor a bak istersen.
çalışacağın yerde mi olacak mülakat?

Mulakat burada olacak ama tr yoneticileriyle de skypedan falan bir gorustururler illaki.
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:

pek kurumsal değiller diye duymuştum çok eskiden. ama rotterdamdaki şartları iyidir kesin

Ya onceki isimde cok fena canima okudular calisma sartlari olarak. Simdi Arkasa gecersem mantik biraz da bir ayagim izmirde olsun, donmek istersem en azindan guzel bir sehire donerim diye olacak. Burada calisma sartlari vs illaki iyidir ama izmirde fazla mesailer mobbingler altini ezmeler falan bol ise hic bulasmayayim diyorum iste.
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:

Sadece kendi çalıştığım personeline örnek verebilirim tabi de,
çalışanlardaki rotasyon sektördeki diğer şirketlere göre daha az.
Kanıtlayan bir kaynağım yok tabi, gözlem sadece.

Parası tatmin ediyorsa sorun yok, firmanın adı da artik bilinen, hakkı verilen bir ad.

İstiyorsan bir kaç yönetici tanıdığım var gideceğin yer ile ilgili tavsiyeler alabilirim senin için.

Abi parasi orgazmdan orgazma kosturan, adini trde bilmeyenin kalmadigi isimden kosa kosa kactim hollandaya :D Eger kurum calisanlarin guzel bir ortamda calismasina yonelik bir sistem kurmadiysa turk yoneticilerinin kafasi cok garip bir ortam yaratiyor.

Cok sagol, eger ciddi bir sekilde gecmeye karar verirsem tuyo alirim senden :)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi turk olmasinin avantaji da var dezavantaji da. Hollandali firmanin gozunde bizim mavis diye bir firma yok. Tecruben gecersiz. Simdi Arkasin gozunde ben hem TRde hem burada en buyuk finans kurumlarinda tecrubesi olan bir adayim. Hollandali firmalarin gozunde TRde ne oldugu belirsiz bir tecrube arti burada yeni baslamis bir tecrube :)

Ayrica asil amac Arkasa gecmekten ziyade burayla sozlesme kosullarini konusurken elimde bir kozumun olmasi. 1 aya kontrat yenilenecek benim ama firma M&A surecinden geciyor. Ise alimlar tamamen durduruldu mesela. Terfidir zamdir vs elleri bagliysa bir alternatife ihtiyacim olacak haliyle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...