Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

gs NTVnin akreditasyonlarını durdurmuş bilmemnezaman tarihli kırmızı çizgi programından dolayı lel

o her an kavgaya hazır atarlı giderli herifin adı neydi, muslera ve maicon tudoru hırvat sucuğu yaptılar da yediler tudor muslera yüzünden gitti falan demiş mahkemeye vermişler hahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Raylen said:

gs NTVnin akreditasyonlarını durdurmuş bilmemnezaman tarihli kırmızı çizgi programından dolayı lel

o her an kavgaya hazır atarlı giderli herifin adı neydi, muslera ve maicon tudoru hırvat sucuğu yaptılar da yediler tudor muslera yüzünden gitti falan demiş mahkemeye vermişler hahahah
Serdar Ali Çelikler'in soylemiyle alakalı olmus. Tepkiyi biraz abartılı buldum kulup tarafından ama cok tekrarlı soyledi o yuzden de cok laf edemiyorum(tek bir yayında da degil daha once de bir kac kez soylemisti bunu). Demirkol da bi oyuncu hata yapınca butun takkımı mı atıyorsunuz dedi. O da haklı ama kulup de diger taraftan Serdar'ı atın yoksa almayız diyemeyecegi icin boyle oldu heralde.

Tatsız. Severim yorumlarını.
Sosyal ağlarda paylaş

Serdar Ali'nin yorumlarini genelde ben de begeniyorum da oyuncu hocayi yedi muhabbeti fazla donuyor. Muslera asiri formsuz acikcasi, bilerek gol yedigini iddaa etmek bence dogruyu soylemek olmuyor, isin suyunu cikarmak oluyor.

Futbolcu hocayi yedi demek bilerek gol yedi/ bilerek atmadi demek elinde daha farkli bir kanit yoksa.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...