Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

FT de kredisini yiyo sene sonu gerekkirse ona da bagırırız. Mariano'yu kesti bitirdi. Feghouli yerine kurtarıcı sinan giriyor. hakem dısında hersey yolunda giderken pat diye savunmayı cıkartıp forvet sokuyor takımın seklini semalini bozuyor.

tunch said:

madcow said:

Bugune kadar da hakemler iyi diye bisey yazmadım ama peki onu da ben yazmıs olayım.

yani beşiktaş maçındaveya fener maçında hakem bu takımlara karşı hata yaptığında "evet haklısınız" manasınde mesajlar attın hep

bu nası bi cumle ya. biri acıklasın sunu. Her hafta hakemlere sovuyorum burda hangi hakemi savunmusum?
Sosyal ağlarda paylaş

terim'in beyinsizliği yüzünden gitti maç. mariano'yu kesip, linnes, donk'tan ben odunu bile oynatırım gayreti. selçuk'a 80dk sabredip, feghouli'yi oyundan alması. donk'tan bile kötü, işlevi belli olmayan tolga yetersizine katlanıyor. deplasmanlarda zaten tudor döneminden pek bi farkı yok takımın.
Sosyal ağlarda paylaş

önce ZA.

sonra, macı 2. yarı izlemeye basladım, sunu soyleyebilirim ki kasımpaşa resmen domine etti ikinci yarıyı, cimbomu yok etti orta sahada.

hem pas trafigi olarak, hemde top çalma olarak.

gs li arkadaslara geçmiş olsun, bu kadar transfere bu kadar bütçeye bu futbol içler acısı. çok ciddi ekonomik sıkıntılar bekliyor galatasarayı şampiyon olamazsa.

nagamato da baya tırtmış, derbileri merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

madcow said:

Artık FT ya da yonetim cıkıp gosterecek kendisini bboyle olmaz her hafta her hafta hakem yenemeyiz.

ne oldu kocum, dun agzinizdan bal damliyodu OMO KONYONON DO HOKKO YONDO diye
olm hepiniz mi aptallastınız

dun macla ilgili attıgım tek mesaj

madcow said:

Ahah yorgundum uyumusum neler olmus. Kacıncı sayfadan baslıyor acaba eglence
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...