Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Arap adamdan ne bekliyorsun dunyaya bir faydalari mi var Galatasaray'a olsun? Ben buna maasi birak vize vermem ulkeme girmesine.

2. sari icin napacak volkan buna penalti yaptiginda da 2. sari vermisti cesur hakemler, 3 tane de fenerbahce penaltimiz verilmedi bugun hentbol oynadilar.

belhandasiz daha gucluyuz hakem kirmiziyi musleraya gomise falan gostermeniz lazim :)
Sosyal ağlarda paylaş

nesi efsane? 100 tane kamera var. neden 2. sarı gordu bu adam? Birini daha mı itti naptı? Ana avrat kufredenin anca sarı gordugu yerde bizim oyunculara direk sarıları yapıstırıyolar. Kaptanımız olan kalecimiz 4. sarı kartını gordu itirazdan. Milletin kaptanı hakemi nerdeyse dovecek anca bazen kart alıyor.

Bisey yapmamıstır da demiyorum malın onde gideni yapmıstır da. Ne yaptıgını gormek istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ligde zaten 7-8 tane paçoz takım var. 14 maç eder. Buraya 40 puan yazdırdın mı derbileri yenilmemek bile yeter.

Gs o sayede tepede. Zaten Bjk Başak ve Ts maçlarından beraberlik koparsak çok farklıydı olay. Ama yarışta tutan olay kolay maçları harbi ezmemiz. Bjk ve Fb de müthiş puan bıraktı oralarda.

Neyse Fb ile başlayan efso fikstüre 4 maç var. 12 daha yazarsak tabelada net 2 maç farkla başlarız o fikstüre. FB hariç tüm büyük maçlar da içeride o çok iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...