Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

TheGreatWall said:

Gs Tudoru kovduktan sonra yapabileceği tek hamleyi yaptı.
Başka şansı yoktu. Anlaşmanın detaylarını merak ediyorum.
Ayrıca Fatih Terim bu takıma kesinlikle transfer ister.
Para var mı gs de? Sanmıyorum. 2. yarıyı merakla bekliyorum.

saçma bir transfer yapmazsa başarılı olabileceği bir kadro var aslında
Sosyal ağlarda paylaş

transfer isterde yapabilirler mi orası meçhul. Bu yazın yapılan transferlerden sonra tamam biz yapacağımızı yaptık gel anlaşalım diye uefa ya başvurdular sanırım. Şimdi bile ffp bayağı sıkıntılı, adamlar geçen gün milanı salladılar muhtemelende men verecekler. Herifler duran varlığı vs sattım bak oradan gelen para ile tansfer yapıyorum bahanesini kabul etmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

apple gelmiş yine canısı ya. transfer ister gs'yi batırır falan yine komplo teorileri başlamış. o eski dönemde para yokken nası dandik transfer yapıldıysa, şu anda da para yoksa yine dandirik birileri alınacaktır veya alınmayacaktır. kalkıp para yokken 15 milyon euroluk adam alacak değiliz terim istedi diye.

terim'i istemeyen gs'lilerin %90'lık kesimi dandik seçim, şampiyon yapamaz falan diye diil, egosundan ve karakterinden bıkmış insanlar. yoksa gaz vermesidir, tr'yi bilmesidir, annemizin ligi için son derece yeterli.
Sosyal ağlarda paylaş

Malum örgütün artık ülkeden ve kurumlardan kovulmasından dolayı artık gs nin o sağlam lobisi yok. Eskisi gibi kolay olmayacaktır şampiyonluk.

Bir de Tudor buraya gelirken karabük e karşı nasıl etik olmayan şekilde davranıldıysa, aynısını terim tudorun altını kazarken yapmış en azından şimdi anlaşışıyor ki bunu farkedip ses çıkarmamış. Taraftarları iyi kullanmış bu iş için herkesten önce tweet atmasından belli adamın nasıl istediği görevi asghdasd
Sosyal ağlarda paylaş

zaten terim sene başı gelecekti oyuncular kötü diye gelmedi diyen duyumcular vardı haklılarmış, östersdfserfsfd maçından sonra çok tudor aleyhine yazı yoktu herhalde o günler terim bir şey olmaz bu kadrodan gelmeyim bari diyordu

ironik olarak takım iyi gitmeye başlayınca tudor gömmeleri başladı basında ve adam ikinciliğe düştüğü an kovuldu ssdfsfsdf

fetöcüler ne kadar temizlendi tff'de bu sene gs'ye ne destek verilir bilmiyorum da terim'in hayvani basın gücü var onu net kullanır, 1-2 sene takılır sonra emekli tazminatını alıp bırakır bu işleri kebapçı felan açar
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...