Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ethereum (ETH)

bingildak

Öne çıkan mesajlar

Yılın belli zamanlarında, belli oranlarda piyasaya sürecekler.
Scarcity olmayacak o yüzden asla BTC olmaz mantığı doğru değil bana kalırsa. BTC scarce olduğu için kullanım alanı, sıklığı ve erişilebilirliği yönünden ETH bence daha avantajlı.
BTC bir base olmaya devam edebilir -ala gold- ama regülasyonu ve sirkülasyonu olmayan bir para birimi de sıkıntılı.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

ne kadar zamanda nasıl bir rigle mine ettin :)
,

çok çok düşük başladım 3mh ile =) (GTX970 ve windows10 sağolsun)
şimdi 120mh mine ediyorum AMD ve NVIDIA kartlar var 3 PC ile toplam 6 ekran kartı. 2 ekran kartı, bide ufaktan yeni bir sistem topladım. Şimdi bi rig yapma planım var bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

crasher said:

şimdi 120mh mine ediyorum AMD ve NVIDIA kartlar var 3 PC ile toplam 6 ekran kartı. 2 ekran kartı, bide ufaktan yeni bir sistem topladım. Şimdi bi rig yapma planım var bakalım.

abi kenarda yatsın ufak ufak minelasın diye kurmayı ben de istiyorum ama karlılık hep şu anki fotoğrafa göre. yani zorluk seviyesi olsun gelecekte coinin dump yiyip yemeyeceği olsun falan. coin değiştirebilirsin gerçi ama hep maliyet olarak yatırımın gerisinde kalacakmışım gibi geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

crasher said:

abi kenarda yatsın ufak ufak minelasın diye kurmayı ben de istiyorum ama karlılık hep şu anki fotoğrafa göre. yani zorluk seviyesi olsun gelecekte coinin dump yiyip yemeyeceği olsun falan. coin değiştirebilirsin gerçi ama hep maliyet olarak yatırımın gerisinde kalacakmışım gibi geldi.

VAlla şu anki kazanç ayda 600 dolar gösteriyor, daha iyi bir setup'la 2018 Ocak'a kadar yaparım zaten en fazla, fazlasında gözüm yok. Ben teknolojiyi takip ediyorum daha çok, kazazndığım ETH'lerle de ICO'lara giriyorum =)
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

crasher said:

ETH'i nakte nasıl çeviriyorsunuz? CExio'da KK ödemesi ve swift filan var ama Cexio Türk bankalarına ödeme yapmıyor galiba, KK'na geri ödüyor ama deneyemedim henüz.

btc-e den bitcoine, ordan btcturke atıp öyle ceviriyorum ben

100 liralık eth'in var diyelim kaç adet olduğu önemli değil. Sonunda eline ne kadar geçiyor?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...