Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokemon kartları-Aranıyor

r4hm4n

Öne çıkan mesajlar

ben bütün koleksiyonu satarım.

shining charizard'ından tut, trainer'lı kartlara, mew'lere mewtwo'lara kadar her şey var.

hepsi de o dönemden kalma bi dosya içerisinde. çok azı sahte kart, böyle yaldızlı yaldızlı oluyor onlar hatırlarsan, ama hangilerinin öyle olduğunu da yazabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

ulan baya para ediyo galiba benim elimdeki kartlar, şu verdiğin sitelere baktım da.

KÖŞEYİ DÖNDÜM GALİBA.

benim oda baştan aşağı koleksiyon, kart, figür dolu zaten. figürlere, çizgi romanlara kıyamam da, kartları satabilirim.

heroclix'lerden de elimde 250 300 tane var, onlar da para ediyo mu acaba. ama satamam herhalde onları.
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle bir yanlış anlaşılma olmuş sanırım, benim aldığım fiyat sitenin sattığı fiyattır. Sitenin kartları kendine aldığı (sell us yours) fiyatı değil. Yani o site kaça satıyorsa bende sizden ona yakın bir fiyat veyahut aynı fiyata alacağım.
İsterseniz trollandtoad,coolstuffinc gibi sitelerden alışveriş yapar gibi sepete ekleyin ve elinizdeki kartları fiyatıyla birlikte bana o şekilde atın.

Birde kartlarınızı kontrol ederken bazı özelliklere dikkat edin, şöyle açıklayayım.

Base set charizard near mint tahmini değer 40-50 dolar arası
Base set charizard 1st edition near mint tahmini değer 600-1000 dolar arası
Base set shadowless charizard tahmini değer 100-150 dolar arası
Base set shadowless charizard 1st edition 2000-4000 dolar arası
Eğerki bu kartlar Psa testinden geçtiyse fiyatları dahada artar, atıyorum Psa testinden 10 almış bir shadowless charizard (1. edition) , 5 bin dolar civarında.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Blastoise iyi durumdaysa normal base set kartı ise 25-30 dolar ederi var. Shadowless veyahut ilk basımsa baya eder :)

Bu arada forumdan bir arkadaştan 600 liralık alışveriş yaptım, kendisi tek tek kartları dizdi, fiyatları beraber araştırdık orta yol
bulduk. Böyle arkadaşlara ihtiyacım var. Koleksiyon yapan başkaları varsa takasda yapabiliriz.Elimde birsürü pokemon kartları ve magic the gathering kartlarıda var. Aranıyor ilanım bu ay sonuna kadar geçerlidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

Bende bahsettiğin serilerden mevcut ama çok iyi saklanmış diyemem. Defter içerisinde saklanmadı, toplu halde kutuya kondu. Bir de arada çıkarıp oynadık falan o yüzden ufak tefek deformasyonlar olabilir. Eve gidince bulup fotoğraflarını çekerim.

Üzerinde kahve kupası lekesi olanları da istiyor musun?

evladım sen neden böyle şeyler bulunduruyosun akhdashdjkgas
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

1 charzard 2 blastoise 3 de lakazam var elimde

blastselerden biri mintten uzak, alakazamların ikisi de minte yakın

Eğer erken davransaydınız o kartları yabancı sitelerin satış fiyatına alabilirdim, yani sizin satabileceğinizden yaklaşık %20-25 daha pahalıya.İlginiz için teşekkürler :) Genede kartların görselini görmek isterim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...