Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokemon kartları-Aranıyor

r4hm4n

Öne çıkan mesajlar

Eskiden aldığımız pokemon kartlarının koleksiyonunu yapmaktayım.

Aradığım seriler: Base set,jungle,fossil,team rocket,gym heroes,gym challenge,neo genesis,neo revelation,neo discovery,neo destiny , promo (wizard black star,southern island)

Verebileceğim ücret trollandtoad,ebay gibi sitelerde satış fiyatına yakın fiyatlardır.Satış olmadan önce satıcı fiyatları kontrol edebilir.

Konu altına lütfen başka ürün lazımmı veyahut geyik yapmak için garip cümleler yazmayalım.

Özel mesajla ulaşabilirsiniz...
Sosyal ağlarda paylaş

Bir zamanlar taso koleksiyonu yapmaktaydım. Taso koleksiyonunu tamamladım.Uzun süre uzak kaldım koleksiyondan, şimdide kart koleksiyonuna başladım.Öncelikle belirtmek isterim sessiz kelebek benim bir hesabım değildir.O konuda ne kadar üstüme gelip geyik yaptıysanız, sizin gibi bende saçmalamışım.Şimdi insan gibi rica ediyorum lütfen tartışmayı uzatmayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende bahsettiğin serilerden mevcut ama çok iyi saklanmış diyemem. Defter içerisinde saklanmadı, toplu halde kutuya kondu. Bir de arada çıkarıp oynadık falan o yüzden ufak tefek deformasyonlar olabilir. Eve gidince bulup fotoğraflarını çekerim.

Üzerinde kahve kupası lekesi olanları da istiyor musun?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...