Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Altcoin Genel

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

yeahh1986 said:

Yükselişteyken Po.Et'i inceledim dün, patent, görsel ve yazılı paylaşımla ilgili çalışmaları var. İlk Çeyrekte Wordpress Api ve App. gelebilir. O zaman ciddi fiyat artışı olur diye düşünüyorum. Şu an 0,06$ civarı, birkaç aya dediklerini yaparlarsa 0,5$'ı görür. Proje fena değil.

Şu an 0,11$'a dayandı, 636dan sattığımı 783den almak zorunda kaldım.
Projeye güveniyorsan trade işine girilmeyeceğini bir kez daha öğrendim :(
Sosyal ağlarda paylaş

niggaknow said:

MOD

https://modum.io/

2018 favori uzun vade erc20 tokenım. Kendileri ilaç ve gıda sektörleri için iot sensörleri geliştiriyorlar. WTC/VeChain benzeri bir proje. Marketi Avrupa.

Sensörler ürünlerin/ilaçların transit sırasındaki nem/ısı/rutubet gibi değerlerini ölçüp blockchain e giriyor dataları.

dumpta taş gibi durdu. neredeyse hiç değer kaybetmedi btc bazında.

mekanları zurichte. novartis ile görüşme yaptıklarına dair söylentiler var.

TOTAL SUPPLY: 27,266,200 MOD

fiyatı sakin gidiyor 1 aydır.şuanda 1750 sat civarı geziyor.
supply miktarına göre bence fiyatı ucuz.

MOD'un son announcement: https://modum.io/ceo-update-december-2017/

“5 milyar doların üzerinde cirosu olan bir lojistik şirketi ile anlaştık. bu anlaşmayı beraber ilk çeyrekte duyurmayı planlıyoruz”

Ayrıca sensörlere yapılacak stres testinden sonra 10.000 adet seri üretime geçileceğini yazmışlar.

açıklamadan sonra fiyatta artış oldu. şuanda 4350 sats.

7500 sats ı gördü
Sosyal ağlarda paylaş

capul said:

VEN bu mutlaka artacak :P

Mal said:

Misafir geldi takip edemedim hiç. Yani 1 hafta içinde baya artcak mı demek.

14 gün sonra rebranding var. O zamana kadar bi yüzde yüz kesin yapar heralde. Dün ben stoplimiti çoook gerilere koymama rağmen beartrap e düşürdü ama 20 dakkada geri toparladı. Bırakcam 15 gün dursun.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

Ulan bir gün daha sabredeydik bari. 1700 olmuş allahsız coin. Resmen hayattaki şansım.

senle ben bu işi beceremiyoruz sanırım ya. yanlıs hatırlamıyorsam tronda da birlikte batmıştık haha

verge duruyor ama bende satmadım sabah yükselişi görsem bile umarım pişmam olmam
Sosyal ağlarda paylaş

akirafes said:

masternote
Masternode nedir? Ne işe yarar? Ne kadara kuruluyor? Ne kadar getiriş var?
Ben de evde Masternode kurabilir miyim?

bu nedir ne kadar karışık iş bu artık ne gerçek ne doğru şüpheye kapılıyorum.
Birisi bunu anlatır diğeri 19 ocakda etherzero forku var der.
pati olarak toplanip bi strat master-node kursak nasil olur acaba? Fikri oyle atayim ortaya biri de el atsin.
Sosyal ağlarda paylaş

1 aydır ufaktan oynuyorum altlar ile.. BTC 16k iken çok ufak girmiştim sonra az az arttırdım.. Şu an ilk yatırdığım , BTC üzerinden 2 katına çıktı (dolar bazını karıştırmayın :P)

Geçen baktım en baştan trade geçmişime.. neler kaçmış neler...

Bugün 5-10 katına çıkmış coinleri %10-20 kar ile satmışım..

Başarısız yatırım sadece İOTA.. bir de çıkmakta iyi ettiklerim LTC ve ETH. Sabit kalmışlar.

Geri kalan Coinler katlanmış..İlk aldığım herşeyi elimde tutsam bugün sanırsam daha çok param vardı..

Biraz bakış açım değişti bu değerlendirmeden sonra. Birkaç bilgi sahibi olup gelecek gördüğüm Altcoini uzun vade tutacağım. Verdiği güvene göre orantılı, portfolyoyu paylaştırıyorum

Dip görenlerde oynamak için %20 lik bir pay bırakıyorum sıkılmamak için sadece.

Uzun oldu biraz..inşallah okuyup fayda gören olur...
Sosyal ağlarda paylaş

dün MOD'tan 38'den çıktım ki %40 ile çıktım. Benden sonra uçtu.
Şu ana kadar sadece XVG ve POT'ta zarar yazdım ama BTC değerini öyle uçuk bir şekilde arttıramadım :)

long term kalamıyorum ben, istiyorum ancak onu yapacak da bakiye yok. Short pozisyonlarda %10-15 ancak alt'ların gerçekten ne zaman zıplayacağı hiç belli olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...