Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Altcoin Genel

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

VEN top 20'e girer diye düşünüyorum bende. daha bu olay çok yakın takip edenler için oldu. haberler ortalığa düşünce çoşarız. NEO'nun yazın yaptığı harekete bakın abi işte. şuan yüksek aldınız gibi gözüken değer bile sonradan komik gelebilir :P

Lopeth said:

neo dan çıkıp ven o zaman

neo'dan çıkılmaz ama 100-110'a kadar bi bekle en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

Düşsün ucuzdan alalım diye öyle bi haber yaymış olabilirler

https://cdn.vechain.com/vechain_national_government_partnership_guian_release.pdf
said:

dude, this is THE biggest news in the history of crypto. it will go up in the next 24/48 hours once people start realizing how huge this is. It's ridiculous. The dream of every coin to get recognized and used by the government, and this just did. Think about that for a second.
Sosyal ağlarda paylaş

1 gün daha dayanıp tutacağım bakamlım.. Dün gece 5000 alıp 9999 sell order yattım, sabah baktım düşüyor yarısını çıktım 6600den ...

Bok ettim en az 3-4k$ gitti, elim kırılaydı tıklamayaydım...

edit: Bu arada ICX binance e girdi bayaa bir dalgalandı, sabaha patlayabilir diyolla...
Sosyal ağlarda paylaş

Bende tron artacak dememe rağmen sattım dün akşam sabah bi baktım uçmuş yine. Daha bir sürü fırsat çıkar takmamak lazım kazanma ihtimalin olanı kaybettiğine. Oturmamış bi piyasa aşşağılarda neler var aslında ilk 50 de olması gereken. Oturması 5-10 yılı bulur heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

capul said:

1 gün daha dayanıp tutacağım bakamlım.. Dün gece 5000 alıp 9999 sell order yattım, sabah baktım düşüyor yarısını çıktım 6600den ...

Bok ettim en az 3-4k$ gitti, elim kırılaydı tıklamayaydım...

edit: Bu arada ICX binance e girdi bayaa bir dalgalandı, sabaha patlayabilir diyolla...

abi VEN konusunda duyuruya kadar hodl şeklinde uyardım defalarca.

Mal said:

Bende tron artacak dememe rağmen sattım dün akşam sabah bi baktım uçmuş yine. Daha bir sürü fırsat çıkar takmamak lazım kazanma ihtimalin olanı kaybettiğine. Oturmamış bi piyasa aşşağılarda neler var aslında ilk 50 de olması gereken. Oturması 5-10 yılı bulur heralde.

millet LTC-XRP gibi baba altların yükselişinden sonra anladı işi. açın coinmarketcapten araştırın, tradingview'den analizlere bakın. coin'in redditini falan okuyun. stabil giden bi alta girin, çok içi boş olmayan, roadmapi, ekibi iyi olan. undervalued çok coin vardı. ilk 100'deki çoğu coin %60-70 zıpladı sanırım son 1 haftada.
Sosyal ağlarda paylaş

Mal said:

Ha 100 e düşerse 110 a çıktığı an 110 dan sat demek oluyor. Ama 110 a düşüp 100 e düşmezse satma diyor.

İkisini aynı girsek olur heralde

şuanki fiyattan yüksek bir fiyata satmak istiyorsan limite yazıcaksın

şuan ki fiyattan daha düşük bir fiyata satmak istiyorsan stopa

100e düşerse 110 çıktığı anda satmak gibi bir order şekli yok

100 e düşerse buy limitle alabilirsin sonra take profit gibi bir funtionality varsa 110 da kapattırabilirsin pozisyonu.

yoksa buy limitin fill olduktan sonra tekrar sell limit vermen gerekir kar almak istediğin fiyattan
Sosyal ağlarda paylaş

niggaknow said:

capul said:

Stop 100
Limit 110
Amount 500 BTC

BTC 100 olduğunda 110dan 500 tane al/sat ...

crashlerse çalışırmı bu?

btc nin 19000 den itibaren crashlediğini varsayalım

stop 18500
limit 18600 koyduk.

18500 e vurduktan sonra 18600 e çıkmazsa?

çapulun yazdığı gibi bir order veremezsiniz

19000 den crashlerse 18500 de satarsın sell stopun varsa

18600a ne limiti koyuyorsun? fşyat 18500 iken sadece sell limit koyabilrisin oda tekrar satmak için.

yapmak istediğini stopsuz limitsiz yaz ben yapabilsin yapamazsın söyliyim. kafalar karışmış baya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...