Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Altcoin Genel

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

öncekileri kaçırdıysanız strat ve amp şu an indirimdeler, bu haftasonunu geçirdikten sonra hafta içi yükselmeye başlarlar diye düşünüyorum.

strat
240-245 alım
30+ satım (çok kısa vadeli değil, biraz sürebilir)
220 altına inerse salın (240 civarı support var)

amp
18-20 alım
30 civarı satım
17 altı salım

bunların dışında etc de yükselebilir şu an 690 civarında, hafta sonu düşüşüyle birlikte 680-675'e düşer belki. haftaya yeni exchange'ler duyurulabilir.

btc 2360'ın falan altına inmezse okeyiz, şu an 2456 ama düşmeye devam edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:

öncekileri kaçırdıysanız strat ve amp şu an indirimdeler, bu haftasonunu geçirdikten sonra hafta içi yükselmeye başlarlar diye düşünüyorum.

strat
240-245 alım
30+ satım (çok kısa vadeli değil, biraz sürebilir)
220 altına inerse salın (240 civarı support var)

amp
18-20 alım
30 civarı satım
17 altı salım

bunların dışında etc de yükselebilir şu an 690 civarında, hafta sonu düşüşüyle birlikte 680-675'e düşer belki. haftaya yeni exchange'ler duyurulabilir.

btc 2360'ın falan altına inmezse okeyiz, şu an 2456 ama düşmeye devam edecektir.

abi kademeleri nereden görüyorsun supportu falan? bunlar direkt signal çünkü hani coin piyasasında bilmiyorum da stockta öyle :) kademeleri görmek bile ayrı maliyet çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

btc için yazdığımda şu mavi oktaydık ve aşağı düşmeyip trend line'ı takip edeceğini düşündüm öyle de oldu ve hattan yukarı zıpladı. 1377'ye kadar düştü ve yukarı döndü. ha tekrar yoklayabilir bugün pazar, ve altına da inme şansı var hala. ama bence yukarıda kalma ihtimali daha yüksek.

altcoin'ler de btc'ye odaklı sonuçta. stratis ve amp için mesela sürekli gözlüyorum ve adamların kanallarında yorumlara bakıyorum. düştüğünde nerede direnç oluyor gözlemliyorum vs. bir de bi kaç kişi var güvendiğim, onlar da mantıklı şeyler söylerse aklıma daha bir yatıyor. fiyatın önceki dönem hareketlerine baktığında herkesin bildiği belli başlı noktalar oluyor işte. uyma ihtimali kırılma ihtimalinden yüksek oluyor genelde, btc geri çekilmezse tabii.

sonuç olarak herşeye rağmen patlama riski var, az da değil. bu ay bearish ay, özellikle son 2 haftası ne olacak kimse bilmiyor segwit muhabbetine. o yüzden aslında tavsiyelerin de bir bir patladığı bir dönem sdf.

Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:

bu arada evet waves ve verge iyi fiyattalar şu an. uzun vadede zengin edebilir, orta vadede de iyi artacaklar bence.

şu an waves 145-150k sato civarı
verge ise 115 sato falan

bu mesajı bi kaç hafta/ay sonra alıntılarım.

hatta waves önümüzdeki hafta 185'e çıkabilir

waves 189'a vurdu
verge 148'e

;)

bi de status(SNT) de artarsa bakalım mutlu olucam

polo'daki coinler sıçış ama en azından bittrex beklentiyi karşıladı
Sosyal ağlarda paylaş

temmuz'da iyi pompalamış heh, ilerde de DBIX'i fiziksel olarak altına değişebileceksiniz falan denmiş hehe.

ama daha doğru düzgün ingilizce konuşamayan ve 2015'lerde btc peşinde olan leş bi karaktere ben pek güvenmedim açıkçası. dev'in msj loglarına bakıp kendiniz karar verin. DBIC'den DBIX'e geçerken de bi güzel sevmişler sanırım eski coin tutanları oranlar ile.
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=506254;sa=showPosts;start=500

şura zirveymiş özellikle
"when you fack all human you become a angel."
https://bitcointalk.org/index.php?topic=444495.3020

adamlar bence belli bi yatırım yapıp sonra da sermayeyi çıkartma peşinde. üzerine yatacaklar, ilerisi için solid proje olarak görmüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...