Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Abi aziz ve aykut gibi karaktersiz sandilar bizimkileri. Istifa ettim rtmedim ikna ettiler etmediler. Biraktim birakmadim. Bunlar ancak karakterleri zayif adamlarda olan ozellikler. Karar alinir uygulanir bunu kararli onuru olanlar yapar. Fb taraftari da yukaridaki iki durumdan kendisine hangisini uygun goruyorsa onu destekliyor iste
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

Iyice alintiyla ucmasin diye icini sildim.

Verdigin ornek iyi guzelde adam avrupadanin 10 liginde oynuyor. SL dedigin gibi bitmis nerdeyse. Cenk olsada ilk 2ye giremeyebiliriz. Dunya kupasinda da oynamicak. O sans tekrar iyi bile oynasa gelmeyebilir cunku turkiye liginde mac basina 1.5 gol ortalamasi tuttursan anca dikkat cekersin. Genc nesil daha sabirsiz yada daha vefasiz tabii eski oyunculara gore eskiden futbolcular bireydi.Cok fazla duygusal kararlar aliniyordu.Simdilerde hepsi bir sirket gibi dusunmek lazim. Ayip kismina da katilimiyorum. Bizim yetistirdigimiz bir topcu degil sadece bizde oynamis iyi performans vermis ustune kar da ettirip gitmis birisi kaldigi surede oyle skandal bir ise bulasmamis.Dunyadaki en iyi lige gitmek istemesi de gayet normal bir istek ki gittigi takimda PLin trabzonspor gibi bir klüp oyle en dipteki takimlarindan biri degil. En iyisine veya evine gitmek isteyen adama diyecek bisey sözüm olmaz benim.
Neyden bahsediyoz topcu diye aldigimiz adam futbolu birakti 20li yaslarda boksa merak saldi o ne dicez :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

Burak Yılmaz haberleri iyice tavan yaptı, nasıl BJK'li olduğu falan bile konuşulduğuna göre bitti demek ki...

Vasatlığa doğru ilerleyişte hız kaybetmeden devam ediyoruz. ŞL'ye gidilmeyen sezonda küçülmek doğal ama Ahmet Bulut'un bir oyuncusuna yine Mario Gomez ücreti verilecek olması, paranın çöpe atılacak olması ve bunun takımı bir adım ileri götürmeyecek olması...

Kangreni tedavi için sıkıntılı bölgeyi kesmek yerine halen belki kendiliğinden geçer diye beklemekten farkı yok. BJK tekrar karanlık günlerine döner bu zihniyet ile...

Ha gerçi ŞL'nin olmadığı sezonda maks 2 milyon euro tarzı bir maaşla kötü olmaz bu ligde ama bu sezon ki kadar az ve kötü pozisyona girdiği sürece takım Burak ile hiçbir bok olmaz...
Sosyal ağlarda paylaş

Adam TS - BJK - FB - GS yaptı, şimdi ikinci tura dönüyo TS - BJK diye başladı.

Her türlü BJK'nın elindeki her forvetten iyi, Şenol Güneş'in de oynatacağı adam. GS'deki top performansını artık göstermesini beklememek lazım ama sadece oyuncu gözüyle bakarsak iyi transfer, en kötü 2. forvet olur bir transfer daha yapılırsa üzerine.

Esas sıkıntı işte taraftarla takımla anlaşıp anlaşamaması.

https://twitter.com/tribundergi/status/992511585712254976?s=19
Sosyal ağlarda paylaş

sıkıntı şu, defalarca konuştuk. bjk pozisyon bulamıyor. net pozisyona giremiyor diyelim.

ts ise aksine ligin en çok pozisyon bulan takımlarından biriydi. burak'ın gole çevirme oranı ciddi anlamda çok düşüktür, istatistik bilmiyorum ben izlediğim maçlardan konuşuyorum. bakarım da gerçi tahminen yarın boşum.

bjk bu kadar kötü pozisyona girdiği sürece mario gomez tekrar gelsin yine iş yapamaz. sıkıntı bu işte. teknik-taktik boyutunda takımın hocası olmadığı için sıkıntı.

vagner love eğer burak'ın yerine şu ts'de olsaydı çok daha fazla gol atardı.

ts'de attığı gollerin bjk'de bir karşılığı yok.

bjk'nin sorunu kendi içinde, bunu kavradığımız sürece bok çukuru içindeki sorunları algılayabilmemiz daha da hızlanacak.
Sosyal ağlarda paylaş

çok basit bi karşılaştırma yapayım hatta

vagner love bjk'ye geldiğinde 10 golü vardı.
burak'ın aynı tarihte ts ile 13 golü varmıış.

başka diyeceğim yok. var aslında.

vagner love'a "burası anadolu değil adam ol" diyen adamlar aynı narayı seneyi burak içinde atacak. çünkü türk taraftar profili eğitilmezdir. önüne sunulanı evcil köpek gibi kabul edip, sorgulamadığı sürecede böyle düdüklenmeye devam...

ahmet bulut'un adamı olmasa burak bu kulübün kapısından tekrar içeri bile giremezdi. menajer beslemeye devam.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...