Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

Mqci 3-0 hukmen vermiyor isen hakemi sucluyorusn demektir.

Bu macta devam edilmeye engel durum yoktur ama sen devam ettirdin diyorsan birak bu maci tekrar yönetmeyi bu hakeme bir daha mac vermemen gerek..

Adamin raporunu kararını hice sayiyorsun cunku

Öyle mi demişler? Maçı seyircili oynayınca çığrından çıktı, seyircisiz oynatalım demiş olmasınlar? Raporu görmedim, belki senin dediğin ifadeler vardır ve hatalıyımdır, ama ilk okumada varsayım üzerinden konuşuyorsunuz gibi geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

kurallarda net bir şekilde 19. maddeden dolayı hükmen verilmesi gereken yerde, alakasız bir şekilde 20. maddeden değerlendirildi. Bu değerlendirmeye göre uyarlandığında Mete'nin beceriksizliği yüzünden tatil olduğu sonucu çıkıyor.

Sahaya da çıkmıyoruz ondan çok da önemi yok tabi :)

Alın kupa sizin olsun, fenerliler beşiktaşı beklerken inşallah tv verir de izleriz :)
Sosyal ağlarda paylaş

3 kere uyarıdan sonra 4.de soyunma odasina gidiyorsa hakem mac devam etmez arkadaşlar..

Hava durumu degil macin devam etmeme sebebi tribun olaylari.

Aziz yildirim bile bunu bildiginden hasan cetinkayayi devre arasi hakeme yolluyor uyari hakkimiz doldu diyerek..

Normal bir ulkede %99.9 3-0 olmasi gereken maca sen alakasiz bir sekilde devam diyorsan o hakemin hakenligini bitirmen gerek.

Ayni hakemle kalan 33dk oynanansin demek utanmazligin zirvesi
Sosyal ağlarda paylaş

oldun said:

sardalya said:

Sene sonunda daha iyi teklif gelir diyip ikna ederdin,

Abi adam röportajlarin bile dedi bu bir kere gelicek teklif degerlendirmek istedim diye bir sene sonunda oyle bir teklif gelmediginde iyice kaybedersin oyuncuyu gerek yok bence.

öyle bi şey dediyse aptallık etmiş. geçen sene saç baş yolduruyodu, 6 ay iyi oynadı diye hemen kaçmak neyin kafası.

1 kere de gelmez ayrıca, aynı performansa devam etseydi daha iyi teklif bile gelirdi, aynı takımdan gelse bile.

kesinlikle ikna edilmesi lazımdı bence.

bak bugünkü reddit'ten küçük bir anektod
Gerard Houllier: "Today, young players are becoming less & less patient. The want money right away & play every game. Look at Karim Benzema. At one point, Tottenham wanted to sign him in 2007. He was tempted. But he listened to me & Karim stayed in Lyon. 2 years later, he signed for Real Madrid."

o zamanki lyon ile totnımı karşılaştırmış bazıları reddit'te, lyon daha iyiydi diye ama önemli olan o değil. çok daha prestijli bi lig var ama ligi bile karşılaştırmaya gerek yok. oyuncu gitmek istiyor ve kalması için ikna ediliyor.
benzema örneği olmasa bile adam haklı yani.
dembele, coutinho vs görüyoruz. transfer olmak için salak salak triplere giriyorlar. hele dembele tam bir gevşek.

cenk gitmeden sanırım bayern eşleşmesi çekilmişti di mi, kesin ŞL bitti diye kaçmak istemiştir. ayıp yani yaptığı bence.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

3 kere uyarıdan sonra 4.de soyunma odasina gidiyorsa hakem mac devam etmez arkadaşlar..

Aziz yildirim bile bunu bildiginden hasan cetinkayayi devre arasi hakeme yolluyor uyari hakkimiz doldu diyerek..

Normal bir ulkede %99.9 3-0 olmasi gereken maca sen alakasiz bir sekilde devam diyorsan o hakemin hakenligini bitirmen gerek.

aynı hakemin sert hareketten direk kırmızı göstermesine 2 maç değil 1 maç ceza vererek o kararının da aslında yanlış olduğunu da tescillemişken (yanlış olan 1 maçlık ceza olması aslında)
Sosyal ağlarda paylaş

Şu maçta çıkacak 2 karar var.

Saha olayları sebebi ile hakem maçı tatil etti. Fener hükmen yenik sayılacak.

Hakem maçı tatil etmeden BJK içeri girdi maçı tamamlamadı. BJK hükmen yenik sayılacak.

Çıkan karar ne şiş yansın ne kebap. Maç kaldığı yerden devam edecek.Tolga en az 3-5 maç, Pepe direkt kırmızı ile en az 2 maç alması gerekirken Bjk ye ayıp olmasın diye oyunculara 1'er maç ceza verildi.
Sosyal ağlarda paylaş

bence en az 2 maç demeyelim direk kırmızıdan yakın tarihte bile tek maç ceza alan bir çok futbolcu var, bir de kırmızı da hakemlerin birçoğu sarı olduğunu da düşünüyordu. Yani kırmızı gibi kırmızı değil bence. Hani zıplama sertlik darbe bileğe değil krampon üstüne geliyor. Bence olması gerken zaten sarı karttı ve deniz çoban vs dahil bir çok hakeme göre de böyle. Fakat tff söz konusuyken buna kıyak dersen hiç de şaşırmam bu yoruma da katılırım.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

oh be sonunda doğruyu söyleyen bir beşikaş'lı çıktı.

3-0 fenerbahçe'nin hükmen kazanacağı maçı tekrar oynatmak esef verici bir şey. inşallah bu akşam bu hatadan dönülür diyeceğim de, burası türkiye, hak hukuk garabeti gırla...
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

senin oyuncun ve teknik direktörün kulübenin arkasında tribünün dibine girip ağız dalaşına giriyor, sonra diyorsun ki can güvenliği yok. sanki sen kulübünde dururken kulübeyi yıktı, kırdı taraftar.

bence maç devam etse en temiziydi ya.

aynısını aykuta yaşatıcaz dicemte
klübe arkası biletleri 5000 bin bizim ya
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

senin oyuncun ve teknik direktörün kulübenin arkasında tribünün dibine girip ağız dalaşına giriyor, sonra diyorsun ki can güvenliği yok. sanki sen kulübünde dururken kulübeyi yıktı, kırdı taraftar.

bence maç devam etse en temiziydi ya.

3 kere oyun dururken de oyuncular kulübe arkasinda miydi diye soruyorum 2 haftadir..

Bir tane renkli cevap veremiyor
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

olm ne oyun durdu 10 saniye 2 tane şey atıldı diye... ben de izliyordum maçı yani.
hatta bu nedenle millet şaşırdı noluyo niye içeri gittiler daha 1 kerecik olay olmuşken diye.

Içeri girilirken 3 kere durmuştu zaten oyun. 1 kerecik degil iste.

Atilan maddenin sayisi, cinsi, yoğunlugu degil olay.

Hakem 3 kere tribun olaylari sebebiyle durdurdu mu ? Durdurdu.
Tartisma bitmistir. Sonrasinda soylenen hersey bos.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

sabonis said:

olm ne oyun durdu 10 saniye 2 tane şey atıldı diye... ben de izliyordum maçı yani.
hatta bu nedenle millet şaşırdı noluyo niye içeri gittiler daha 1 kerecik olay olmuşken diye.

tam da olay bu aslında. hakem hırboluk edip minnacık şeylerden 2 kere uyarı yaptıysa onun bok yemesi. ortada bişi olmadan gül gibi derbi boka battı işte.

bu arada resmi olarak gg mi maç? sofascore'dan abandoned diye notification geldi
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

applev0dka said:

sabonis said:

tam da olay bu aslında. hakem hırboluk edip minnacık şeylerden 2 kere uyarı yaptıysa onun bok yemesi. ortada bişi olmadan gül gibi derbi boka battı işte.

bu arada resmi olarak gg mi maç? sofascore'dan abandoned diye notification geldi

hakemin de suçu yok ki, adamlar ayılıp bayıldı, fake dikişler, tansiyonu düştü diye sedyeyle stadtan çıkarılmalar vs oyuncuların da hakkını vermek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

applev0dka said:

sabonis said:

ben buna da eyvallah diyorum.

ki federasyon da senin baktığın gibi bakıyor.

burada maçı durduracak, tatil edecek durum yoktu diyor kararında ve hakem suçlu konuma düşüyor.

o zaman bu hakeme bir daha maç vermemen gerekirken neden aynı maçın devamını bu hakeme veriyorsun yine ? :D

buna cvp bulamıyorum mesela
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...