Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Federasyon yayın ihalesi, rekor maaşlı milli takım TD'si, Tayyip'in canı sıkılınca istedikleri falan uğraşıyor sadece. Denetim yetkisini adam gibi kullansa stadyumların hali böyle olmaz. Çiminden, tribünlerin statiğine, yangın planından, tuvaletlerin haline kadar standartlar getirip idari yaptırım uygulamalı; Gençlik Spor Müdürlüğü falan beceremiyor bunları. Antalya başkanının otelinin golf sahasının çimleri nasılsa stadları da öyle olsun. Bugün Osmanlı'nın deplasman tribününü gördüm koltuklar falan küfür gibi
Sosyal ağlarda paylaş

https://twitter.com/goalbiencom/status/906556939085238272

Simdi gordum sunu da baya ilginc degil mi ya? Konusuldu mu bu? Hani bilerek yapmis filan demiyorum da direk kovaliyor gibi kosuyor sdfs..

Yok hani bilerek yapmamis olmasi da imkansiz gibi ya topa dogru filan da kosmuyor onu bombos kimse de yok hakem de duz kosuyor zaten arkasi donuk. Bu kadar ilginc pozisyon gormemistim.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Ohh be biri vurdu sonunda su palabiyik a sdgsfs

Q7 nin mactaki tek olumlu hareketi

@sotto

ben q7 işin içindeyse %50-50 yaklaşırım olaya valla dssafas

ama hakemin uçuşu çok iyi ya hahaha

q7'de muhtemelen 5 kat fazla kas kütlesi var, dozer gibi çarpmış uçurmuş adamı lel

q7'nin ve hakemin gözü topta, karabüklü ile birlikte ikisi birden yön değiştiriyor ama çarparken omzunu çıkartması falan kasıtlı gibi de duruyor. q7 son anda "gelmişken vurayım" der gibi sdafa
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

https://twitter.com/goalbiencom/status/906556939085238272

Simdi gordum sunu da baya ilginc degil mi ya? Konusuldu mu bu? Hani bilerek yapmis filan demiyorum da direk kovaliyor gibi kosuyor sdfs..

Yok hani bilerek yapmamis olmasi da imkansiz gibi ya topa dogru filan da kosmuyor onu bombos kimse de yok hakem de duz kosuyor zaten arkasi donuk. Bu kadar ilginc pozisyon gormemistim.

Bence bilerek yapmış ama kesinlikle bilerek yaptıgını iddia edemeyecek kadar da profesyonel bi hamle :D Hakeme çarparken koştugu yön defansif pozisyon almak için çok dogru bi yön çünkü.
Ama nası indirmiş ya, arada bir seviyorum Quaresma'yı.
Sosyal ağlarda paylaş

cosmos izleyip ne yapacaksin ki sormasi ayip..

onun disinda belgesel kanallarini yakinen takip eden varsa bilir olm belgeseller de belgesellikten cikti diziye soap operaya filan sardi ya la..

yani vikings var mesela belgesel cikacak sanmistik ne geldi..
deha var albert einstein hayati sozde..soap operaya sardi resmen ..sozde history var belgesel kanali full seriler cakma reality survivor tadinda..modern rehincileri olsun depo savascilari olsun..counting cars olsun..

ya da artik kendi hibritlerini yaratiyorlar..yani belgesel kanali televizyonculugu ..kendi evlendirme programlari kendi realityleri kendi talk showlari..kendi dizileri..
Sosyal ağlarda paylaş

/offtopic

evet o konuda da bir sıkıntı var ama en azından yine öğretici ya.

hani natgeo wild salt belgesel yayınlıyor zaten de.

history'de dediğin gibi dizi tadında şeyler var, şu ozzy osbourne ve oğlunun yaptığı iş güzel, keyifli baya. Bir şeyler öğretmeyi amaçlamışlar yine. Nasa aracı kullanıp, demir dağı diye bir nükleer savaşa dayanıklı sığınakta saklanan sanat eserlerini falan gösteriyorlar sdafsa
forged in fire zevkli, bir şey katmıyor ama zevkli yani.

depo savaşları mehh

discovery yine daha doyurucu içeriğe sahip ya, bu arada 18 eylül sanırım cassini (saturne yollanan uydu) belgeseli başlıyor takip edin derim.

/offtpic
Sosyal ağlarda paylaş

tekrar izleyip gercekten kasit olmamasina imkan verebiliyor musunuz? quaresma bir de. :D mac esnasinda goz topta, saatte. ruhum duymamisti ama burada izleyince kuskuya mahal birakmadi.

hakem kosu yolunu kapatinca sinirlenip gecirmis. gozden kacti, sogudu. bir sey olmaz. sadece komikli quaresma anekdotlarina eklenir :P
Sosyal ağlarda paylaş

Abi q7 dengesiz bi adam oyun içerisinde ne yapacağı belli olmuyor ben bilinçli yaptığını düşünmüyorum adam dengesiz çünkü psikolojik sorunları var belli yani ha bilinçli değil derken nasıl bi psikolojiye bürünüyor dengesiz hareket yaparken bilmiyorum fakat en az 5 maç cezası var şu dengesizliğinin bana kalırsa bi an önce göndermek lazım daha fazla iş açmasın başımıza
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...