Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

https://twitter.com/ukarakullukcu/status/889552505037873153

ama patideki renkliler herşeyi daha iyi biliyor

https://twitter.com/ukarakullukcu/status/889579543085928450

şu flood çok iyi ya asdffsads

Uğur'un bütün Twitter'a insan gibi cevap vermesi ama cevap verdiklerinin süs köpeğinden farkı olmaması beni sinirlendiriyor bayğaı. Gerçi ben de mini versiyonunu yaşıyorum burada çoğunlukla da neyse sadfasd

bunu hep anlatıyordum ben ayrıca. ragnick'in hatasından ziyade atınç'ın da kabahati var ki aynı şeyi demiştim atınç yeniden bize geldiğinde. oynayamayacağını bildiği takıma gelmesi cidden hata.

Ha burada pişmeyi, tekrar forma bulmayı umması vs. biraz iyimser, belki beşiktaşlılığından gelme bi hayal falan da olabilir ama bilmiyorum.

Neyse o dönem çok tatlı para girdisi oldu. Tek sıkıntısı işte bu tip işler patladıkça takım bir daha dönüp bakmıyor o adam aldığı takımlara, coğrafyalara. Umarım Bruma patlamaz da yine gelir Leipzig buralara sdafsd
Sosyal ağlarda paylaş

Uğur çok ergen ya. Bence yazıları ve bakış açısı kaliteli ama sosyal medyada tek olumsuz yorumda bile delirip çok fazla yönetemiyor kendisini. Gerçi adam Aspor'un elemanı, RvP bitik durumdayken bile Hollandalı kampın adeta neşesi, hırsıyla da dikkat çekiyor, Fenerbahçe'de yüzler gülüyor vb. haberler servis ediliyor sürekli.
Sosyal ağlarda paylaş

aspor zaten fenerin arka bahçesi de, bence uğur'un tavrı olması gereken ya.

twitter her gün daha fazla bok çukuruna dönüşen bir platform.

herkes spor yazarı, herkes siyasetçi, herkes her şeyden anlıyor, kimse "ben bunu bilmiyorum" demiyor.

adam röportaj fotosu koyuyor, fotoşop diyor, leipzig resmi hesabından atınç röportajının fotosunu koyuyor aldığı cevap "hayatındaki en büyük başarın leipzig twitinde olmak" diye cevap alıyor asdsafsa
kendi evde atom parçalıyor sanki şerefsiz ettiği lafa bak sdafsa

böyle leş bir kitle ile anca kafalarına vura vura mücadele edersin ya, susarsan tepene çıkarlar
Sosyal ağlarda paylaş

Şu ilk 8 ülkenin şampiyonları otomatik Pot-1 olunca gruplar daha çekişmeli oldu. Ama Pot-2 hayvan gibi ya. Mesela geçen sene de Pot-2'den CL gruplarına giren 8 takım da gruplarından çıkmış fire vermeden. Buradan gelecek takım istatistik olarak her türlü gruptan çıkacak gibi varsayarsak Moskova-Shakhtar ikilisinden biri gelmedikçe işler zor. Bir ihtimal çok oyuncu göderen Monaco-Benfica ikilisinden biri de fena olmaz. Bunun dışında 3. torbada da İngilizler var.

Bence diğer senaryoda da ilk torbadan Chelsea çekip, 2.torbadaki Manchester'lardan ve 3.torbadaki Spurs/Liverpool'dan direkt kurtulmak da fena olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...