Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

ben kafasının yarıldığını falan düşünmüyorum bu arada bir beşiktaşlı olarak.

o kadar fotoğraf ve video görüntüsü var ortalıkta ama kafası yarılmış olsaydı gerçekten en azından bir tanesinde kanlı halde görürdük. bir tane bile rastlamadım ki varsa gösterirseniz çok sevinirim.

kafası yarılmış olan kişiler bilirler bu durumu gerçekten de. yukarıda da birileri demiş çok damar geçiyor diye, sebebini bilmiyordum ama çocukken kafa göz yarılmış ve çok tanıklık etmiş bir insan olarak şenol güneş'in olayı abarttığını düşünüyorum.

ya da tütün falan bastılar herhalde anında kanı durdurdular sdfjksdhg

acayip ya bilmiyorum yani. sebebi ne olabilir yani bu hareketlerin o zaman baştan beri tezgahlanan bir durum var bu da maç sonucuna etki edecek kararların ciddi şekilde maç öncesinde alındığını gösteriyor ki, futbolun içine sıçayım dedirten şey de bu direkt.
Sosyal ağlarda paylaş

Mehmet Demirkol : Irkçılığı, şikeyi, sahaya inip güvenlikçi dövmeyi, polis arabası, benzinlik, stadyum yakmayı ve rakip takımın hocasını hastanelik etmeyi her seferinde operasyona bağlarsanız bu operasyoncular niye hep aynı yerden çıkıyor sorusunu da cevaplamak zorundasınız.
Sosyal ağlarda paylaş

sen ilk yarı rakibe köşe vuruşu kullandırma,2 kere uyarı al.
ama sonra gel bjk tahrik etti bjk oynadı.
tahrik etseydi bjk zaten gerisinide getirirdi.
az beyinli birkac taraftar grubu ,maçı öptü bıraktı.
bjk nınde ilgisi falan olmadığı açık.
al turunu at 3-5 tane gol 10 kişi kalmış rakibine,tutan mı var?

her maçı aynı terane fener tiyatrosu,ama suçu başkasına yıkmaya kalkışma.
alsın şöyle 3-5 ay bı kapama.o vuranları dövenleride mahkeme kararı ıle tutuklama,belki bundan sonra Turk futboluda biraz kendine gelir.
bizim millet sertten anlıyor anca
Sosyal ağlarda paylaş

Anca bakabildim olaylara ya neler donmus. Forumda turnusol kagidi gibi masallah Besiktas haketti Senol haketti diyenlerden tut, tiyatro diyenlere kadar.

Pes yahu.

Aslinda sosyal hayatta bizimle ayni kafada olan Fistan gibilerinin, toplumsal konularda AKP/comar/polis bu tarz insanlik disi her turlu olaya sektirip, is futbola gelince hep itiraz ettikleri seyleri mesru gormeleri nasil bir celiski.
Sosyal ağlarda paylaş

Ebue ye faul yapılıp, adam yerde yatınca, bizi provoke ediyor diye sahaya inen bjk taraftarı şimdi de biz tauntlamadık kimseyi diyor. Sizin mantığınıza göre ki bunlara spor yorumcuları da dahil, kurşun sıksalar yere yatmıcak topçu dediğin. Topunu oynayacak her koşulda. Tabi normal bi insan ve futbolsever olarak baktığın zaman yaşananlar rezalet. Fakat bjk taraftarının takımı biraz yukarılara oynamaya başlayınca edindiği ikiyüzlülük mü daha rezalet gerçekten karar vermek zor...
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Aziz operasyon moperasyon planli falan diye aglamis.. insanda bor gram utanma olur biraz yuzu kizarir ya

5-6 kulüp gorevlisi bizim teknik ekipten adami araya alip dövmüşler onlarda mi fetocu ?
Aziz yakininda fetocu mu çalıştırıyor ?

Aziz'ina glaması neyse taraftar da aynı kafa, radyospora bi adam baglandı, fenerin başarılı olmasını istemeyenler operasyon yaptı diyo o da.

Yalnız bizim için yüzyılın oalyı şu maç, ilk defa biz sakin kaldık, ve biz sakin kaldıkça kudurdular, baş aktör de quaresma. Maç gergin falan başlamadı aslında. Quaresma sinirlenip kırmızılık hareket yapsın diye adamın kafasına herşey atıldı. Ama o kadar sakin hareket etti ki kudurttu herkesi.
Sosyal ağlarda paylaş

fenerli biri bağlandı az önce radyoya. olayların 3 sebebi var dedi.

-oynanan kötü futbol, hocaya takıma güvensizlik
-kotü niyetli futbolcular
-aziz yıldırım vs taraftar psikolojik savaşı

arada tek tük insanlığını kaybetmemişler çıkıyor..

hakem içeri girmeden 3 kere oyun durdu, hala yok operasyon, yok fake dikiş.

yok efendim saat 10'da şenol güneşin kadıköy'de ne işi varmış falan. rezalet bir kesim de var. malesef içimizde de yaşıyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

FuCKiR said:

Mehmet Demirkol : Irkçılığı, şikeyi, sahaya inip güvenlikçi dövmeyi, polis arabası, benzinlik, stadyum yakmayı ve rakip takımın hocasını hastanelik etmeyi her seferinde operasyona bağlarsanız bu operasyoncular niye hep aynı yerden çıkıyor sorusunu da cevaplamak zorundasınız.

şu en güzel ve net yorum ya
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

fenerli biri bağlandı az önce radyoya. olayların 3 sebebi var dedi.

-oynanan kötü futbol, hocaya takıma güvensizlik
-kotü niyetli futbolcular
-aziz yıldırım vs taraftar psikolojik savaşı

alakası yok şunlarla. Quaresma sinirleine hakim olamadığı biliniyo. Onu sinirlendirelim de kırmızılık hareket yapsın, ceza alsın. Dertleri buydu. Ama quaresma çok sakin kalınca kendileri kudurdu işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten beşiktaş ile alakalı bir şey demiyorlar, birileri örgütlüyor diyor. Bizim 1453 kartalları misali işte. Bir yerden emir gelirse bunları yapmak kolay malum bizim gs maçıda 0-3 hükmen e dönmüştü.

Bu maça ceza çıkmazsa sonuçları çok daha ağır olur bence. Nasılsa bir şey olmuyor diye diye bu hale gelmişte olabilir. Bu tür şeyleri sadece tribün bloklama ile geçiştiremezsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Yemin ederim Kadıköy'den soğutuyor bu şerefsiz Fenerbahç taraftarı. Versinler abi hükmen yenilgiyi, hadi götleri yiyor mu bakalım vermeye.

Kaç tane maç oynandı FB ile bu sene, her maçta hakem Beşiktaş'lı dediler. Bu mu Beşiktaş'lı hakemler? Beşiktaş'lı olmasa neler olacak kim bilir.

Talisca'ya yapılan kırmızı kart, Babel'in attığı gol. Bunlar ne olacak, unutulacak mı?

Utanmadan bir de 'Beşiktaş'lılar kaçtı' diyorlar, böyle bir haysiyetsizlik ve yeto'luk görmedim uzun zamandır. Ulan şerefsizin biri 15'li anahtar grubu attı lan, beyin kanaması geçirtir insana. Napacak adam kendini korumayacak mı?
Sosyal ağlarda paylaş

ahahahahahahaha

şimdi malın birisi radyo spora bağlandı.

"şenol güneş taburcu edildi" şeklinde telefonuma bildirim düşüyor. Algı operasyonu yapılıyor, neden taburcu edildi diye kelime kullanıyor diyor dedi. feto kumpası bu dedi ahahahaha

mehmet ayan doktora görünün akıl sağlığınız yerinde değil diyor sfsafa

çok eğlenceli lan fener taraftarı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...