Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

ZAAAAAA

yine bjk maçı izlemek yerine sinemaya gitmeyi tercih etmek en mantıklı karar olmuş. ilk 20 dakikayı izledim gerçi evden çıkmadan da yetti. zaten bi yere gitmeyeceği belliydi de konya'da bi bok yok diye belki alırız diyordum, ha bir de şaklaban yok diye.

yine satmış çok değerli hocanız. hakem katliamı vs. birkaç şey gördüm de klasik alper ulusoy zaten iyi geçen bjk maçı yok bu adamın, bariz şekilde tarafçı hakemlerden.

yine de ilk yarı kalene tek şut çektirmediğin takıma yenilmenin affı yok, farka gideceğin maçı satmanın affı yok. siktir çekmenin zamanı geldi bu köylüye artık tamamen. bari 2.'lik falan şansı olsun takımın artık yeter.

1 hafta önce yazmıştım zaten haftaya 1-1 biter diye. bakacağım şimdi kaç orta açmışız, en az 50 vardır diye tahmin ediyorum vida aldığına göre love çıkarıp asdfhsad

şu köylüyü savunuyorsunuz ya halen, müthiş ya. BJK taraftarı hiçbir başarıyı hak etmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

33'te kalmışız ortada, konya'da sadece 8 tane var. 1 puan çaktılar akshdfjkhsadf

müthiş taktik, kurt hoca yine ne amaçlı acaba. seni değil seni destekleyenlere sokayım artık harbi senin hiçbir suçun yok köylü.

hafta içi işte bjk'nin oyunu bu, dikine paslı oynamalıyız diyip hafta sonu rakibin 4 katı orta çektiriyor, tek adam üzerinden yine orta kestirme yaptırıyor.

33 ortanın 16'sını caner çekmiş. %31 isabet.

kaşar prensi oyuna girince 4 tane çekmiş bir tane bile isabet yok.

beyinsiz bjk'lilere sorsan love'u falan atamıyor, ortaları değerlendiremiyor. yok ben cidden daha yazmayacağım ya bunları gördükçe beşiktaş'tan tiksinmeye başladım iyice.

takıma sevgim olmasa harbi düşman olacağım bunlar yüzünden. bu kitle eskiden böyle değildi gs-fb tier düştü direkt 2 şampiyonlukla.
Sosyal ağlarda paylaş

o değilde kaç tutar şuradan acaba ya sfsd hayatımda ilk defa toto oynadım bu hafta nesine'ye para atıp, nasıl oynanıyor bilmiyordum bile arkadaş anlattı sfsdfsd

http://i.hizliresim.com/qGJDYQ.png

%70 BJK ms vardı en son oynamalarda, o kadar belliydi ki şu skor. bari bi 14 falan gelse keşke :(

14 fazla, 12 falan diyelim. kaç veriyorlar ki 12 olunca sadf
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

33'te kalmışız ortada, konya'da sadece 8 tane var. 1 puan çaktılar akshdfjkhsadf

müthiş taktik, kurt hoca yine ne amaçlı acaba. seni değil seni destekleyenlere sokayım artık harbi senin hiçbir suçun yok köylü.

hafta içi işte bjk'nin oyunu bu, dikine paslı oynamalıyız diyip hafta sonu rakibin 4 katı orta çektiriyor, tek adam üzerinden yine orta kestirme yaptırıyor.

33 ortanın 16'sını caner çekmiş. %31 isabet.

kaşar prensi oyuna girince 4 tane çekmiş bir tane bile isabet yok.

beyinsiz bjk'lilere sorsan love'u falan atamıyor, ortaları değerlendiremiyor. yok ben cidden daha yazmayacağım ya bunları gördükçe beşiktaş'tan tiksinmeye başladım iyice.

takıma sevgim olmasa harbi düşman olacağım bunlar yüzünden. bu kitle eskiden böyle değildi gs-fb tier düştü direkt 2 şampiyonlukla.

İyi söylüyorsun güzel söylüyorsun da kim gelsin o zaman bu adamın yerine ? Hocamı var abi ülke de hadi buradan bulamadık yurt dışından kim gelsin mesela ? Hadi geldi diyelim 2 maç sonra adamı her ortam da ipe dizmeyecekler mi?

Zaten adam yurt dışından gelip burada ki futbolu anlayana kadar biz yine kanser olacağız.

Tekrar söylüyorum kimi getirirsen getir burada lig daha başlamadan kurgusu yapılıyor iken işe yaramaz. Biz sadece maç izleyerek kendimizi yorarız sinirleniriz vs.
Sosyal ağlarda paylaş

yeni gelecek adam ligde bu kadroyla daha kötü sonuçlar almaz sanmıyorum.

ligi izlemiyorum hiç. özetleri bile izlemiyorum.
ama her maç sonrası güncelde görünce girip birkaç yorum okuyorum, hep aynı şeyler. her maç 50 tane orta açarak oyun mu oynanır abi.

şenol hemen gitsin başkası gelsin diyen yok zaten. ben bile çok önceden dedim, taktik değiştirmesi lazım ligde. eldeki oyuncular aptal değil, 2 taktiğe uyum sağlar herhalde değil mi. ama adam keçiden daha inatçı. 1 tane kaleciden zor kurtuldu bu takım, komple oynattığı taktikten hiç kurtulamaz sanmıyorum. bunu bilen adam da o yüzden gitsin diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu dikine kurabilecek tek adamın Ozi iken ayrıca o da hem formsuz hem de yedek otururken mecbursun Caner ve Q7 var ise kadron da . Sonuç itibarı ile Sosa yok artık takımda oyunu pas organizasyonu olarak kursun. Talisca ile oynuyorsun o da 2. forvet gibi oynadığından orta yapmak zorunda takım. İlk sene ki şampiyon kadronun olayı Ozi ve Sosa idi o pas oyununu oynarken ancak bunu kabul edemiyorsunuz bir türlü.

Aslında ŞG nin bir suçu yok adama kadro veriyorlar bunu oynat diyorlar adam da elindeki ile hangi oyun oynanabilir ona bakıyor ve oynatmaya çalışıyor.

Tamam adamın hataları var ama bir de şu yönden düşünün rakipleri şampiyonluk serileri yaşadıkları dönemler de takımlarını bozmadan hatta üzerine katarak devam etmişler. Bizim takıma bakıyorsun her sene takımın iskeletinde ki oyuncular değişiyor ve yerine başka adamlar alınıyor. Ha tamam belki iyi adamlar alınıyor olabilir ancak bu adamların alışma süreçleri oyun yapısı oluşturulması filan hakikaten zor işler.

Beşiktaş'ın mali durumu daha iyi olsaydı belki de ŞG nin inatçılığı filan hiç gözümüze batmayacaktı ve ilk sezonunda ki gibi gayet mutlu mesut devam edecektik.

Özellikle Dark için söylüyorum belli ki nefret ediyor ŞG den ve prensin den ancak önümüzde ki maç fikstürüne bakınca ve elimizde ki kadroyu değerlendirince ben Şenol da iki tane hata görüyorum o kadar.

1. Dünkü maçta Love-Vida değişikliği
2. Larin'i kazanmaya çalışmaması

O kadar orta yapılması falan filan mecburiyetten hiç bir teknik adam kalkıpta maç başına 465156+ tane orta istemez takımından. Adam belli ki takıma bakıyor Caner ve Q7 ileri de Talisca var elden ne gelir diyor anlaşılan.
Sosyal ağlarda paylaş

dün love çıkartılana kadar gayet iyiydi takım, set hücum ediyorduk ve pozisyon buluyorduk, 3 senedir devam eden pozisyon değerlendirme laubaliliği vardı tabi yine

pepe vida deneyeyim diye sıçtı takımın ağzına şg yarım saat denese ne olacaktı sanki

seneye avrupa ligi yolu göründü artık takım istekli olsa zorlarsın da tff/ mhk bir yandan oyuncuların durumu bir yandan daha fazlası imkansız görünüyor şu an

hakemi yen olayı yalan yani herif dün tek pozisyonda talisca'ya sarı kartlık faul yapıp atılması gerekirken terse faul verip talisca'yı cezalı duruma düşürüyor, kendi sahada yatmaya devam ediyor ve love bomboşken oyun duruyor

görüntülerle küfür muhabbetiyle uğraşacaklarına ayağa basıp dirsek atıp kendilerini yere atarak sürünen ve rakibine kart gösterten sahtekar köpeklere ceza versinler daha iyi, şu tür tetikçi hakemlere de en az 1 2 ay maç felan vermesinler
Sosyal ağlarda paylaş

khalad said:

Oyunu dikine kurabilecek tek adamın Ozi iken

kadronun geçen sezondan tek farkı aboubakar yok, geçen sezon dikine oynuyorduk?

bu klasik twitter satılmış fenomeni bahanesi başka bir şey değil. şu desteksiz lafa inanmayın abi sorgulayın az.

+ geçen sezona göre elinde antep'te bile dikine pas oyunuyla, kanattan playmakerlığı ile öne çıkmış orkan'ı kazanmak için hiçbir şey yapmadın.

quaresma ile yarıştırıp, baskı altında tutup ondan quaresmalık bekledi. ne zaman stres altında kaldı çocuk o kadar sıçtı. konya'ya gitti kafa rahat mesela ne kadar efektif ve kendi gibi oynuyor.

elinde en geriden oyun kurabilecek, pasör yetenekleri gelişmiş mitrovic varken top yapamayan, sadece kesici olan o da kapalı savunmada iş yapabilen vida'yı onun yerine koyuyorsun. ki oynatmıyordu zaten hiç. oynadığı her maç en kötü 7/10'luk oynayan bi adamdı bu.

4.5 milyona Napoli'nin elinden kaptığın, 1 milyona oynayan adamı gönderip yaşlısını senelik 3.5 milyon euroya alıyorsun. güzel kitlediler valla tekrar bahsetmek gerek, ahmet bulut sağlam vurdu tahminen ortak yöneticilerde vardır bu transfere.

olcay'ı gönderdi, beck'i gönderdi. bunlar sıkışan oyunda setlerde görev alıp, oyun açabilen adamlardı her türlü zaaflarına göre. yerine benzer tipte adam almayı geç, adam almadılar.

gidip ahmet bulut'un getirdiği adamlara 3.5, 3 falan bastılar ama. Lens'e ihtiyacı mı vardı BJK'nin?

Bir sezon önce FB'den Caner ve GG'yi tokatladık, büyük hırs yaptılar diye aynı kafa ile kitlediler. Lens her şekilde halen şaklabandan iyidir ama bildiğin kitleme bu. Ahmet Bulut'un iki boktan adamına şuan BJK 6 milyon euro garanti ödüyor.

Ben ŞG'yi zaten tek başına suçlamıyorum. Egoist, cahil köylünün teki orası değişmez de buna bu kadroyu veren yönetimde, buna bu kadroyu bu şekilde iyice dağıtıp veren yönetimde suçlu.

Bu köylüye geniş kadro vermeyeceksin. istediğin oyunu zorla oynattıracağın bi kadro vereceksin tutacaksan da.

oyuncularla ilişkileri iyi genel olarak, oyuncu gelişimine bireysel olarak çok iyi dokunuşları var. gerçek anlamda öğretmen. tek avantajı da bu zaten, başka hiçbir olayı yok.

bu tiplerin değeri de 90'larda kaldı.

Bielsa işte, teknik taktik olarak dünyanın en iyilerinden ama inadı ve köylülüğü yüzünden sürekli kovuluyor. Kovacaksın bunları çünkü bir adım ileri taşımayacak seni.

ŞG ile de BJK'nin bir adım ileri gidemeyeceği sezon başında belliydi. Hatta ben geçen sene de yazıyordum şampiyon olduğumuz halde de DarK çok rerörerö yapıyor geçiniz dersiniz siz.

edit:

Ha bir de Negredo unuttuk. Bu adam oyunu ileride kurma olayında Avrupa'nın halen en iyilerindendir çoğu defosuna rağmen. Al sana playmaker oyuncunun allahı. Kullanamıyor, kullanmak istemiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...