Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

talisca’nın dönüşü çok iyi oldu ikinci devre çok lazım bize
quaresma safi zarar şu top kayıplarını takım kaldıramıyor artık, negredo’ya da bariz pas vermiyor
babel ve adriano çok iyiydi, caner leş
vida ilk maç olmasına rağmen gayet iyiydi tosiç’i keser
takımın paslı oynaması da olumluydu en azından
Sosyal ağlarda paylaş

Hani ilk maç, bakalım değişik bir şeyler var mı diye hiçbir beklentiye girmeden, öylesine dışarı çıkıp izledim çocuklarla da derbi dışında zaman harcamaya gerek yok bu takım için tekrar o kararı verdim geçen devre olduğu gibi.

Hiçbir şey değişmediği gibi daha kötü olmuş. Topların her şekilde Quaresma'ya dönme zorunluluğu yüzünden çoğu adam bile performans veremiyor.

Ya eminim yani Oğuzhan'ı da bu yüzden çıkartıyor. Dikkat ettim, bütün takımda ona en az dönen adam Oğuzhan, araştıracağım yemin ederim bunun istatistiğini kovalayacağım.

Quaresma suçlu değil ama, dönüp dolaşıp aynı yere çıkıyoruz. Köylü kovulmadığı sürece bu takımdan bi bok olmaz.

Başakşehir, GS ve FB birlikte tabakta sunmazlarsa ilk ikiye girmesi imkansız bu takımın, üç bile zor.

Eksik ve güç kaybetmiş Antalya'ya karşı bile bala göte kazanıyor bu takım. Talisca'nın ekstrem performansı olmasa puan bırakıyorduk. Kaç pozisyon verdik kalede, kaç kere net kaçırdılar...

Bu sene BJK üzerine hayal kuranlara cidden acıyorum kafası 1 gr çalışmıyor diye. Gelecek için umutlu olanlara da şimdilik az acıyorum. Yazın 30+ 5 transfer gelip, Oğuzhan free kaçtığında falan bu sirkte o zaman cidden acıyacağım ve yüzlerine vuracağım.
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:

özeti izledim şimdi, ilk yarıdaki pozisyon ofsayt degil bjk nin.

yalnız medelin pozisyon %100 penaltı, su olay FB ye filan yapılsa yıktıydınız buraları. bu sene maşallahı var bjk nin iyi kollanıyor :D

Iptal edilen tertemiz gol ile ilgili yorumunu kacirdim sanirim.. o da kollanma kapsaminda mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

sdfsd cidden özet direkt millet olay çıkarsın, birbirine girsin diye yapılan bir şey. şu maçta bjk kollanıyor diyen adam zaten maçı izlememiştir yorumu ciddiye almaya gerek yok.

halis her zaman ki gibi herkese eşit derecede kötüydü. bu öküze emir versen yerine getiremez o kadar kötü hakem zaten...
Sosyal ağlarda paylaş

zaten iyi adamlar yönetiyor. adamlar algı yaratmak için doğru hamleleri yapıyorlar. popüler olan üzerinden diğerlerine mağdur edebiyatı yaptırtmak bu ligin hep canlandırma unsurlarından biriydi.

bjk'nin yerinde gs varken, tam tersi bjk'liler hep aynı muhabbeti yapardı. Fb o koltuğa oturduğunda gsliler ve bjkliler yapardı. onların maçlarında pozisyonlar hep böyle seçilirdi vs...

bjk liderlik koltuğundan insin zaten kurgusu değişir onlarında. bu bayağı normal hareket. böyle böyle psikolojik olarak müşteriyi olayın içinde tutuyorsun, kendine çekiyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

ya son 2 senenin şampiyonu, hiç siklemiyoruz dedikleri halde her şeyde bjk'ye karşı birleşip ağlayan fb ve gs taraftarları için bu senede bjk tek ortak rakip işte. ki şl'de iyi gidiyor vs...

bu sene gs olsun mesela, seneye de iyi başlasın bu sefer gs vs. fb-bjk olacak aynı olay. 1984'ün döngüsü gibi bu olay sürekli aynı kafada aynı şekilde değişiyor.

ben daha takımı yenildiği için rakibin korunduğunu iddia etmeyen standart taraftar profili görmedim mesela. medya tabii ki beslenecek bu adamlar sayesinde ilerliyor olaylar sdafsa
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...