Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Burst coin -- hdd ile mining

akirafes

Öne çıkan mesajlar

tiLi said:

sanssizsansli said:

onun hep öyle oluyo streoidden.

EXPOSED resmen

ya şöyle boş beleş muhabbet çevirmeyin.

bombilo said:

yaklasik bi 5-10 mesajini duzenleyip / sildik zaten, daha da kanittirsa demek oluyor ki bolume artik yazmak istemiyor. onada benim yapacak birseyim yok.

birbirine aptal diye hitap edecek olanlar, garbage'i filan kullansin, yeri bura degil.

ya abi sen de mesajlarımı kırpmakla ugrascagına banlayacaksan banla ya çok meraklıydık sikik bölümüne ahahhahaha.
Sosyal ağlarda paylaş

Moriarty o kadar çok yanılıyor, o kadar çok yanılıyor ki, neden bu kadar çok yanıldığını anlamakta zorlanıyorum.

Storj sayesinde 1 ayda sadece ve sadece 500 gb ile 300 dolar kazanan kişiye 300 dolarda benden hediye, başlangıç tarihi 31.05.2017 veya sonrası olmak zorunda.

İlk günlerinde pumplamak, hypelamak için paylaşılan şeyleri sanki kendi yapmış gibi güzel bişiymiş gibi gelmiş burda savunuyor, önce bi dene, olmadığını gör, aaa böyle değilmiş laan de ondan sonra gel savun bari.

Denedim, 1.5 tb ile denedim hemde, 11$ kazandırdı, bıraktım. Denemeden konuşanlara inanmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

900$ (500 gb için 300$ hesaplarsak) kazanamayacak oranlardaydı.

Tamamı dolmamıştı, bi kaç ay oldu sanırım o yüzden tam hatırlamıyorum ama tam dolu değildi ondan eminim. 160gb falan civarında kullanılmıştı galiba.

Dediğim gibi, 900$ olmayacağı kesin bir durumdu ki bırakmışım bende, he 1.5 tb ile 100$ kazanılabilir mi? Kazanılabilir, ama 900$ değil.
Sosyal ağlarda paylaş

zaten ne payout scheme'i belirli ne bisey hic bir calculatori yok, ayda bir odeme yapiyorlar ustune

belki de belirledikleri fonksiyonda hata yaptilar (mesela upload^2+storage gibi, hata cunku exponential) 300 dolar gibi abuk subuk bir rakam cikti aman verelim gitsin 300 dolarla batmayiz ki diyip verdiler, hem de reklam olur.

bu sistemi kullanmak delinin ipiyle kuyuya inmek, diger alternatiflerini incelemedim ama umarim daha iyi ve transparanlardir.

sistem hosuma gitti cunku hakkaten fonksiyonalitesi olan bisey, proof of storage'i sunarken birilerine de dosyasini vermis oluyorsun, ornegin bitcoinde proof-of-work yaparken sadece enerji harciyorsun bosa.
Sosyal ağlarda paylaş

Sana kazanilir mi kazanilmaz mi diye sormuyorum yalniz, ne kadar upload'in vardi diye soruyorum.

Neyse, verdigin bilgi ustunden konuya donelim;

Simdi STORJ diyor ki;
said:
We just add up the storage, bandwidth, and telemetry reports you have done for the month.

Ve yine diyor ki;
said:
All payouts spreadsheets are public. Ask in the community chat, and someone will give you a link.

Haliyle Reddit ustunde paylasilan spreadsheet'ler kuvvetle muhtemel gercek. Bir benzerini gecenlerde indirdim storj ustunden, oradan biliyorum.

Buna gore sen de diyorsun ki;

said:
160 gb civari data host ettim ve upload'im ne bilmiyorum, ama $300 kazanilmaz.

Bu verilere gore baya baya kaba etinden uyduruyorsun be Mithat.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam bende 2 şey söylüyorum bununla ilgili zaten;

500 gb ile 300 doar kazanın, 300 dolarda benden.

Onun üstüne diyorum ki, ŞUAN (yani ilk başlarda hype yapma falan değil) 500 gb ile 300 dolar kazanan bulun, başkası kazanmış olsun, gerçekten public bu istatistiklerde bu oranda kazanan birini bulun, 5gb yatırmış 3 dolar almış falanda olur, oran doğru olsa yeter.

Yok. Öyle biri yok. Öyle bir gelir yok. Hepimiz evimizin bir odasını komple hdd doldururduk öyle bişi gerçek olsa. Maalesef değil.

edit: Gerçi bir yerde doğruluğu var, ben denedim olmadı, çok uzaktı, amaaan olmaz bu , s-tir et dedim. Yani 500 gb ile 300$ harbiden 10tl karşılığı ev gibi bişi, o yüzden. Varsa ıspatı ben seve seve g*t olmaya razıyım.

edit: http://blog.storj.io/post/110416906278/how-much-will-i-make-from-driveshare

Storj kendi blog sitesinden bir adet 4tb ile ayda 67 dolar kazanma tutosu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...