Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wi-Fi kopma problemi

Fransuxa

Öne çıkan mesajlar

Dükkanda ttnetin uyduruk bir modemi var. Şimdi olay şöyle. Bilgisayar çiçek gibi internetteyken telefon hiç bir şekilde bağlanmıyor, telefon bağlandığı zaman bilgisayar bağlanmıyor veya 2 kişi bağlıyken 3. bağlamıyor. Bazen durup dururken ağdan atıyor hatta komple wi-fi kapanıyor tekrar aktif oluyor gibi. Ethernette hiç bir problem yok. Bunu neden yapar? Modem dandik vur duvara derseniz anında şrank diye patlatırım duvara np ama fixlenebilecek bişeyse eğer bi help. hatta şu anda bunu yazarken bile düştü wifi den ve wifi ismi gözükmüyor bile.

kendi kendine ama 30 saniye sonra falan otomatik olarak geri bağlanıyor. sanki modemin arkasındaki WLAN tuşuna biri basıyorda 30 saniye sonra geri açıyor gibi.

Şifrelemeyi düz wep yaptım. WPA'da eskiden superonline modeminde problem yaşıyodum onda da doğrulama muabbeti vardı o yüzden atardı wi-fiden. buna nası bi çözüm uygulayabilirim. tşk.
Sosyal ağlarda paylaş

bende de değişik bi problem var
bazen dalgalanıyor internet kopmalar oluyor
sonrasında ses-görüntü entegrasyonsuzluğu başlıyor ne izlersem izleyeyim.
bilgisayarı modemi kapatıp açarsan belki iyileşiyor falan
mac'le ilgili bi anomali de olabilir emin olamıyorum
napmak lazım acaba
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

bende de değişik bi problem var
bazen dalgalanıyor internet kopmalar oluyor
sonrasında ses-görüntü entegrasyonsuzluğu başlıyor ne izlersem izleyeyim.
bilgisayarı modemi kapatıp açarsan belki iyileşiyor falan
mac'le ilgili bi anomali de olabilir emin olamıyorum
napmak lazım acaba

kullandigin codec'ler dertli gibi. codec sorunu degilse, kullandigin provider araya bi proxy falan koyuyosa youtube ve turevi seyleri buffer etmek icin, o arada video falan bozuluyo olabilir ama bu sefer sadece sende degil, ayni yerden hizmet alan diger kisilerde de olmasi lazim problemin.

bi ihtimal modemin benzer bisey yapmaya calisirken bozuyo olabilri ama oyle bir modemden, teknolojiden haberdar degilim.
Sosyal ağlarda paylaş

aradım şimdi müşteri hizmetlerini zyxelin yazılımla alakalı değilde kablosuz yönergeleri ile alakalı bi mail attılar bakayım onları denicem olmadı duvara fırlatır ss ini paylaşırım. tşkler.

di senin dediğine erişimim yok galiba abi herhangi bi edit arayüzü yok veya ben bulamadım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...