Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ripple

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

bu ripple neydi ne değildi derken. XRP'den hatırladım. ilk çıktığında scam diyorlardı buna. pre-print coin basmışlar hep. coinlerinde %70'i kurucularının elindeymiş. iki kere dibi görmüş yamulmayın sonra. mmo alphası olsa iyi, early access'e giriyorsunuz dsdfgh

https://i.imgur.com/8AIocRI.png
Sosyal ağlarda paylaş

almak için en güzel zamanlar. su an 0.00009548/bt civraında. en geç 1 ay içinde 0.00019000leri görür. 10 yıla ne olur cok umrumda degil. bana 1-2 ay içinde paramın 2 katını verir yine. en güzel para kaldırma yolu su an siacoin gerçi. gün içinde ,310dan alıp minimum ,380e satış giriyosun. geliyo bi kaç saate. min %25 günlük kar. haftada 4 gün oluyo minimum bu ahah.

yani burada ben demiştim abi ehıuhuhu scam falan diyenler yok olcak yine. (xenus sana yazmadım bu arada. btc veya digerleri her düştüğünde elinde olmayanların orgazmından bahsediyorum biraz :P)

gaza gelip panic sell yapmayın keriz gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Quo-Vadis said:

Merak ettim şimdi, LTC de poparayı yedik, Ripple de de iyelim bize komaz.

Bu ripple nerden alınır tam olarak bir link versenize, TRY USD filan.

Hiç kasmadan:

Gir şu siteye aç accountunu bas parayı all rippleyi diyeceğimiz bir site lazım. USD -BTC - RİPPLE filan kasasım yok valla.

https://ripple.com/xrp/how-to-buy-xrp-on-bitstamp/
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

almak için en güzel zamanlar. su an 0.00009548/bt civraında. en geç 1 ay içinde 0.00019000leri görür. 10 yıla ne olur cok umrumda degil. bana 1-2 ay içinde paramın 2 katını verir yine. en güzel para kaldırma yolu su an siacoin gerçi. gün içinde ,310dan alıp minimum ,380e satış giriyosun. geliyo bi kaç saate. min %25 günlük kar. haftada 4 gün oluyo minimum bu ahah.

yani burada ben demiştim abi ehıuhuhu scam falan diyenler yok olcak yine. (xenus sana yazmadım bu arada. btc veya digerleri her düştüğünde elinde olmayanların orgazmından bahsediyorum biraz :P)

gaza gelip panic sell yapmayın keriz gibi.

abi akbank falan milleti hemen gaza getirmeyin diye yazdım. LTC de patide ilk konuşulduğunda BTC replacementı deniliyordu. o açıklamada Ripple'ın blockchaini ile alakalı, coiniyle değil.

bu coin ilk çıktığında haberleri takip ediyordum. 2014-2015'te falan tradingview'da falan takılıyordum. oradaki traderlar XRP'i hiç tavsiye etmiyordu, manipülatör coini deniliyordu. coin çıktığın kurucu firma 100 milyon XRP'i print edip kasasına koydu. o ara hele coinlerin %90'ı falan bu heriflerdeydi. sanırım şuan %70miş o oran.

bir ETH değil mesela BTC'den ayrı serbest bi piyasası olsun. borsa kağıdı gibi bişi XRP, adamlar tek tuşlar bütün değerini crashlayabilir yani.

olur da BTC 1300lere falan geri inerse, paranız pul olur bunda.
Sosyal ağlarda paylaş

biliyorum biliyorum. baya detaylı biliyorum hatta daha çok detay var artı ve eksi. o kadar basit değil çok. sonsuz geleceği oldugundan değil artış olarak zaten centralized illa kontrol edecekler priceı da ama bu hype varken zaten 1 ay olmadı 2 ay içinde tekrar ,0.00020000lere gelir hani boş yere panic sell yapıp eldeki parayı yarılamasınlar diye dedim. panic sell olacakki godamanlar bu fiyattan alıp 4 katına caksın. bi whale pumpa bakar. ayrıca akbankı falan geç dünyanın en büyük bankaları var daha zaten beraber calısan. andressen horowitz, google venturestan falan bahsetmiyorum bile. daha ne news coveragelar konferanslar olacak.

btc de düşer kalkar düşer kalkar. 10k dolara kadar yolu var daha 2 yıla falan. bugün 100dolara düşücem ben dese geri kalkar buralara gelir yine. dünyanın çivisi çıktı cunku suanki sistemde kaçarı yok. daha yolun çok başında bu işler. balon balon da, balon daha şişmedi. balon önce bi en az bi 5 yıl daha şişecek dedelere kadar herkes öğrenecek ondan sonra balon yavaş yavaş sönecek vs. sistemsizlikten doğan sistem herkesin damarındaki tüm kanı emene kadar durmaz yine merak etmeyin insanın oldugu tum ecosystemlerin kaderi bu. burada herkes az çok teknolojiden anlar daha sizler için bile çok yeni, herkes nasıl alabilirimi öğrenmeye calısıyor. kısacası çok zaman var daha.

eth varken gerisi faso fiso zaten gelecek olarak bakarsak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...